Matrace pěnové

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

Prohlédnuté produkty

PrestaShop
Pěnová matrace SWISS OXYGEN Zobrazit větší

Pěnová matrace SWISS OXYGEN

Nové

Pěnová prodyšná matrace SWISS OXYGEN s volbou tuhosti stran. Partnerská matrace je vyrobená z kvalitních pěn: OXYGEN, EvoPoreHRC a AventO2.

Matrace je 7-zónová.

Vhodná na pevné i polohovatelné rošty.

Více informací

Free delivery !

11 220 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 22 cm
Délka 200 cm
Termín dodání 4 týdny

Více informací

Pěnová matrace SWISS OXYGEN

Kvalitní spánek je nezbytný pro správné fungování celého těla. Díky této pěnové matraci SWISS OXYGEN je zdravý spánek zaručen.  Sendvičová matrace vyrobena spojením kvalitních pěn.

Modrá pěna: prodyšná pěna OXYGEN; šedá pěna: švýcarská pěna EvoPoreHRC ; fialová pěna: švýcarská pěna AventO2.

OXYGEN

Díky speciální metodě vypěňování nedochází k hromadění vlhkosti a škodlivin v matraci. Tato vrstva má vynikající termoregulační vlastnosti, následkem toho dochází ke snížení potivosti a k udržení trvalého tělesného komfortu uživatele. Díky přidaným aditivům disponuje pěna Oxygen vynikající elasticitou a komfortem. Nevzniká tak nežádoucí tlak na tělo uživatele, čímž se zabrání blokování krevního oběhu. Dokonalým prokrvením organismus lépe a rychleji během spánku regeneruje.

EvoPoreHRC

HRC pěna je novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC – High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu (teplota, vlhkost...). Nová struktura buněk v EvoPoreHRC pěně se vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnostmi a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.

AventO2

Kvalitní inovativní pěna s přidanými aktivními přírodními složkami – uklidňující levandulí a léčivými švýcarskými bylinkami.

Potah Carbonio

Tato tkanina obsahuje uhlík, který vytváří bariéru proti elektromagnetickému znečištění a elektrostatickým nábojům. Elektromagnetické záření generované různými zdroji, od telekomunikačních zařízení až po běžné domácí spotřebiče, vydává radiační vlny tisíckrát vyšší než přirozené lidské záření. Morfologické charakteristiky uhlíku vytvářejí proti této radiaci permanentní štít. Uhlík je antibakteriální a má vynikající antimikrobiální účinky. Spánek na matraci z uhlíkových vláken umožní našemu tělu uvolnit elektrostatický náboj nahromaděný během dne. Dojde tak k lepšímu uvolnění těla a prohloubení spánku.

Vlastnosti:

  • snímatelný a pratelný Carbonio ( je lehce snímatelný a pratelný na 60°)
  • výška matrace je 22 cm
  • nosnost matrace je 150 kg
  • vysoká kvalita a pohodlí po celou dobu životnosti matrace
  • ideální při zdravotních problémech s alergiemi a bolestmi kříže
  • tvrdost matrace 3
  • vhodná na pevné i polohovatelné rošty
  • FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozložení hmotnosti

Recenze

Napsat recenzi

Pěnová matrace SWISS OXYGEN

Pěnová matrace SWISS OXYGEN

Pěnová prodyšná matrace SWISS OXYGEN s volbou tuhosti stran. Partnerská matrace je vyrobená z kvalitních pěn: OXYGEN, EvoPoreHRC a AventO2.

Matrace je 7-zónová.

Vhodná na pevné i polohovatelné rošty.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: