Komody z masivu

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

Prohlédnuté produkty

PrestaShop

Komoda MEXICANA CON25

Nové

Vysoká komoda MEXICANA CON25 z borovicového masivu z kolekce Mexicana, která potěší všechny obdivovatele pro vesnický styl.

Vysoká komoda MEXICANA CON25 je masivní dřevěný nábytek ošetřen voskem.

Více informací

Free delivery !

4 500 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 125 cm
Hloubka 35 cm
Šířka 35 cm
Materiál borovicový masív
Dodáváno vcelku
Termín dodání 8-12 týdnů

Více informací

Rustikální komoda Mexicana CON25.

Komoda MEXICANA CON25 je vysoká, velmi úzká komoda,  vhodná do každé domácnosti, která vynikne i jako samostatný kus nábytku. Využití najde jak v obývacím pokoji tak i předsíni. Členité  řešení  zásuvek a ozdobné  úchytky této komody působí  v celku  nenáročně a jednoduše.

Rustikální komoda MEXICANA  je vyrobená z borovicového masivního dřeva (zadní stranu tvoří dřevěná dýha) a ošetřena voskem ve Vámi zvolené barevné kombinaci (vosk světle hnědý-medový, ořech, kaštan, dub tmavý, dub kouřový anebo vosk bezbarvý). Vosk je ručně nanášený štětcem.Za příplatek je možno nechat nábytek ošetřit lakem.

Lakovaný nábytek je natřen ekologickým polomatným čirým lakem nejvyšší kvality. Takto ošetřený dřevěný nábytek není citlivý na působení vlhkosti, vody a teplotní změny. Lakovaný nábytek odolává všem těmto faktorům. Díky ochraně vrstvy laku je dřevo dobře chráněno před drobným mechanickým poškozením a změnou barevnosti nábytku.

Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý je vosk na bází vosku včelího, který umožňuje zachovat přirozenou strukturu a vůni dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou dřevitou strukturu. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

Výrobce světle hnědého vosku je firma FIDES a výrobce ostatních vosků je firma LIBERON

Tento nábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce MEXICANA, která vyniká svým rustikálním a masivním provedením.

Kolekce Mexicana je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena voskem. Nábytek Mexicana je celý vyroben z 100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří sololit. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku Mexicana nezaměnitelný půvab a jedinečnost. 

Obdobou rustikální kolekce Mexicana je bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, který potěší všechny milovníky venkovského stylu.

  • atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.
  • v rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - 400 Kč

Recenze

Napsat recenzi

Komoda MEXICANA CON25

Komoda MEXICANA CON25

Vysoká komoda MEXICANA CON25 z borovicového masivu z kolekce Mexicana, která potěší všechny obdivovatele pro vesnický styl.

Vysoká komoda MEXICANA CON25 je masivní dřevěný nábytek ošetřen voskem.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: