Home

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

Prohlédnuté produkty

PrestaShop

Břízová kredenc Klára OLD STYLE

RDMOSKLÁRA

Nové

Břízová kredenc Klára z kolekce  OLD STYLE v barvě antik, je vyrobena z masivní břízy v retro stylu. Jedná se o masivní kus nábytku, který bude dominantou v každém pokoji.

Více informací

Free delivery !

28 900 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 140 cm
Hloubka 55 cm
Šířka 200 cm
Materiál břízový masiv
Dodáváno vcelku
Termín dodání 1 - 3 týdny
Barva Antik
Hmotnost 131 kg

Více informací

Břízová Kredenc Klára je ze dvou kusů nábytku. Kredenc je velice propracována a každý ocení mnoho úložného prostoru. Všechny police jsou 100% masiv.

Břízový nábytek OLD STYLE je vyroben z masivních břízových hranolu. Kolekce nábytku OLD STYLE je pro ty, kteří mají rádi starý nábytek našich babiček. Bohužel né všichni máme tu možnost nakouknout do zákoutí starých půd našich dědů, kde je spousta krásného retro nábytku a proto jsme pro Vás připravili kolekci OLD STYLE. Tato kolekce je vyrobena z čistého masivního dřeva a následně je úmyslně vyšisovaná. Při výrobě je kladen důraz na styl a proto úprava OLD STYLE je čistě ruční práce. Každý vryp do dřeva, který imituje cestičky červotoče je důkladně proveden. U kolekce OLD STYLE je taktéž kladen důraz na barvu nábytku, kdy matná místa , která jsou pro starý nábytek tak specifické jsou pečlivě vybírána s ohledem na konkrétní typ a funkčnost daného výrobku. Nábytek je ošetřen přírodním voskem – barva antik a následně je naolejován. Takto ošetřené dřevo si uchovává svůj přirozený a zdravý vzhled.

Všechny kusy nábytku kolekce OLD STYLE dodáváme buď s kovovými nebo dřevěnými úchyty - variantu napište do poznámky v objednávce!!

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné aby při dovozu si zákazník zajistil pomoc dalších 2 osob!!

Ošetřování a údržba...

  • nábytek je vyroben z masivu - břízy (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky

  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z břízové dýhy tl. 5mm

  • nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem antik

  • odlišnosti v odstínech - suky, praskliny a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva

  • nábytek je nutno chránit před vlhkostí a vodou (doporučená hodnota relativní vlhkosti vzduchu v místnosti je 60% +- 5% a teploty 22°C +- 4°C)

  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)

  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch

  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)

  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost

  • Dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu 

Recenze

Napsat recenzi

Břízová kredenc Klára OLD STYLE

Břízová kredenc Klára OLD STYLE

Břízová kredenc Klára z kolekce  OLD STYLE v barvě antik, je vyrobena z masivní břízy v retro stylu. Jedná se o masivní kus nábytku, který bude dominantou v každém pokoji.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: