Realizace

Nábytek Cordoba a Mexicana tentokráte v interiéru naši klientky Lucie. Na fotech - konferenční stolek CORDOBA MES08B (hnědý vosk K15), truhla Mexicana ARC23 a televizní stolek Mexicana TIV14. Nábytek Mexicana v odtínu - dub tmavý (lak).

 

 

Bílá jídelní lavice SWEET HOME BAX22 (180 cm) v jídelně paní Ivany a kredenc VIT105 v odstínu světlý vosk K01, v interiéru naši klientky Blanky.

 

Naše spokojená zákaznice Ilona a už její TV stolek SWEET HOME TIV14 v barevném provedení - bílá - světle hnědá medová (lak). Vedlejši foto nám zaslala naše klientka Hana. Na fotografii rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX22 (pravá) a jidelní židle SWEET HOME SIL22. Nábytek v odstínu bílá-světle hnědá medová (lak).

 

Nábytek Mexicana v odstínu ořech (lak) si pro své interiéry objednala i naše klientka Ivana. Na fotografii: jídelní stůl Mexicana MES2 160x90 cm, židle Mexicana SIL21 s područkami, komoda Mexicana COM24, taburet Mexicana SIL02, jídelní židle Mexicana SIL25, Tv stolek Mexicana TIV14, ostrůvek Mexicna vyrobený na míru a konferenční stolek Mexicana CEN06.

 

 

Fotografie jídelního setu SWEET HOME nám zaslala naše klientka Barbara. Na fotografii - jídelní stůl SWEET HOME MES02 180x90 cm, rohová lavice SWEET HOME BAX25 200x190 pravá a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Nábytek v odstínu bílá-světle hnědá medová lak.

 

Krásná komoda Provence K3P v bílé barvě v interiéru naši klientky Jany.  Jídelní lavice Mexicana BAX25 (ořech vosk) a stolek Mexicana NAK15 (ořech vosk) v interiéru klientky Martiny.

 

Paní Lenka a jeji dvě lavice, které si u nás objednala. Na fotografii lavice Vintage SIL13 100 cm a rohová lavice Vintage SIL19 140x220 cm. Odstín lavic - bílá patina - světlý vosk K01.

 

Dubový televizní stolek Lagos 21 již nyní zkrášluje interiéry našeho klienta Alana.

Spokojenost se zahradním nábytkem RAB má i naše klientka Anna, která nám zaslala tyto krásné fotografie. Odstín nábytku - světlý dub.

 

Nádherné masivní dubové zrcadlo Denver 50 v interiéru naši klientky Martiny a lavice Sweet home BAX22 120 cm v interiéru klientky Pavly. Odstín lavice - bílá - ořech lak.

 

Komoda Provence K10P v šedomodré barvě dokonale doladila interiéry naši klientky Jarmily. Vedlejší foto nám zaslala paní Lada. Na fotografii komoda COM106 v odstínu - bílá patina.

 

Paní Blanka a její povedená realizace s nábytkem Sweet Home. Na fotografii - prádelník Sweet Home BIL67, knihovna Sweet Home VIT66 3D a prádelník Sweet Home BIL68. Odstín nábytku bílá - kaštan lak, úchyty - Perla gold.

 

Buková šatní skříň BORA B2, se šatní tyčí v barevném provedení ořech, putovala k naši klientkce Kristýně.

Psací stůl Mexicana BIR14, v odstínu - dub tmavý lak, v interiéru spokojené klientky Renáty.

 

Dubové jidelní židle Oslo si do své jídelny objednala naše klietnka Dana. Odstín - dub přírodní, čalounění - Kingston 3.

Paní Laura nám zaslala fotografie své nové postel Austin Romantika v roměru 160x200 cm.

 

Rustikální police Rustico COS11 v odstínu hnědý vosk K15 v interiéru naši klientky Venduly. Praktický dřevěný regál Drewmax umístěný pod schodištěm naši klietnky Michaly. 

 

Paní Hana a jeji stylový interiér, který doplnil i nábytek z kolekce Mexicana komoda Mexicana COM24 a komoda Mexicana COM26. Nábytek v odstínu - sv.hnědá medová-lak. 

Jídelní set našeho klienta Jiřího je rovněž z kolekce Mexicana. Děkujeme :-)

 

Jídelní set našeho klienta Jiřího je rovněž z kolekce Mexicana. Děkujeme :-)

Něžná bílá lavice Sweet Home v šířce 170 bílé jídelní židle Sweet home Sil25 v interiéru naši klientky Marie.

 

Paní Martina a nyní již její borovicový nábytek. Na fotu komoda Amálka a regál Drewmax 131.

 

Světnička v chalupě paní Petry vybavená nábytkem z kolekce RUSTICO. Jídelní stůl Rustico MES13 180x90 cmjídelní židle SIL02 a police Rustico COS11. Všechen nábytek v odstínu tmavý vosk.

 

Psací stůl Mexicana BIR14 se šuplíkem v odstínu světle hnědá medová lak u pana Tomaše.

 

Pan Pavel a jeho interiér s nábytkem Provence. na fotografii - Kredenc Provence R1P a komoda Provence K11P.

 

Nábytek SWEET HOME tentokráte u našeho klienta Tomaše. Na fotografii úložná truhla SWEEET HOME ARC13, lavice SWEET HOME BAX22 (150 cm), jídelní stůl SWEET HOME MES2 a židle SWEET HOME SIL22. Nábytek v odstínu bílá - tmavý dub.

 

Paní Olga nám zaslala foto lavice KOLMAR SIL14 120 cm v odstínu bíá patina - hnědý vosk. Skříňka Šumava vyrobena na míru pro naši klientku Terezii.

 

Jídelní židle Mexicana SIL25  v odstínu kaštan vosk u našeho klietta Milana.

 

Šedý psací stůl GREY FORTIS  z masivního dřeva v interiéru našeho klienta Stanislava.

 

Oblíbený a velmi krásný kredenc SWEET HOME KRI30 v odstínu bílá - tmavý dub lak již plní svoji funkci v interiéru naši klientky Ivany.

 

Oblíbený rustikální nábytek z kolekce MEXICANA v zastoupení : Rustikální vitrína VIT66 3D, pracovní stůl mexicana BIR11 a židle mexicana SIL21. Odstín nábytku: dub tmavý-vosk.

 

Krásná a velmi stylová předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 již nyní plní svoji funkci u naši klientky Veroniky a rustikální toaletní stolek ADORA z kolekce AUSTIN MERIDA v interiéru našeho klienta Alexandra.

 

Sweet Home v akci, tentokráte u našich klienta Romana. Nábytek Sweet Home v barevném provedení (bílá - medová lak) zde v zastoupení - jídelní stůl Sweet Home MES02, jídelní židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02konferenční stolek Sweet Home CEN06 a tv stolek Sweet Home TIV14.

   

 

Paní Blanka představuje nábytek z kolekce Mexicana v přírodním provedení. Na fotografii konferenční stolek Mexicana CEN06kulatý jídelní stůl Mexicana a jídelní židle Mexicana SIL04.

 

Praktickou komodu na víno SWEET HOME VIN15 (bílá-medová lak) v domově paní Marcely. Na vedlejším fotu rustikální lavice Mexicana BAX25 (ořech-vosk) v délce 200 cm od paní Blanky.

 

Velká masivní vitrína Mexicana VIT23 (odstín - světle hnědá medová) v interiéru klientky Radky a foto psacího stůlu Mexicana BIR14 (odstín - světle hnědá medová) nám zaslal naš klient Tomaš.

 

Bílá jídelní lavice Sweet Home v šířce 140 cm v interiéru klientky Daniely. Děkujeme :-).

 

Komoda Estilo COM107 a komoda Estilo COM 105 v přírodní podobě plní již nyní svoji funkci u naši klienty Zuzany.

 

Nádherná realizace pana Michala. Na fotografii komoda Provence K3Pkomoda Provence K2P a tv stolek Provence.

 

K paní Monice putovala postel z masivu Karlanoční stolky z masivu Nikolas 31 a matrace Riviera plus.

Vedlejší foto nám zaslala naše klientka Marie. Na fotografii jídelní stůl Sweet Home MES01 a jídelní židle Sweet Home SIL22. Nábytek je v odstínu bílá-světle hnědá medová lak.

 

Voskovaný toaletní stolek Cordoba TOL02 a voskovaný taburet Cordoba SIL21 v interiéru pana Břetislava.

Úzkou šatní skříň DEJ10 si u nás zakoupila paní Kristýna. 

  

Paní Marta a její nová dubová postel Atlantanoční stolek Atlanta v odstínu - dub pálený.

Vedlejší foto nám zaslala naše klientka Pavlína, ke které putovaly židle Kamil v barevném provedení buk rustikal - kingston 3.

  

Nádherná realizace naši klienty Daniely - nábytek Provence zde v zastoupení tv stolek Provence K6P a stolek Provence SN4P. Děkujeme.

 

"Nábytek máme na chatičce na naší zahradě. Ještě nemam sice vše úplně dodělané, ale i tak už chatka krásně ožila. Nábytek je moc hezký, podle našich představ. A také skvěly eshop. Těmito slovy nás mile potěšila naše klientka Daniela. Na fotografii - komoda Estilo COM106police Cordoba COS10 a police Cordoba COS11. Děkujeme :-). Barva nábytku - tmavý vosk.

Na vedlejším fotu je bílý kredenc SWEET HOME KRI30 v interiéru naši klientky Gabriely.

 

Z vitríny Mexicana VIT21 (lak dub tmavý) se již těší pan Zbyněk. Paní Stanislava a její nová úložná truhla Mexicana ARC04 v barevném provedení přírodní - lak.

 

Komody Atlanta 44 v odstínu dub pálený v nádherné ložnici našeho klienta Miroslava a lavice Sweet Home BAX22 v délce 100 cm v interiéru klientky Jiřiny. Barva lavice je bílá-světle hnědá medová lak.

  

Jídelní nábytek Sweet Home si pořidila do svého domova i naše klienta Iveta. Jídelní stůl Sweet Home MES01 140x80 cm, lavice Sweet Home BAX25 140 cm, jídelní židle Sweet Home SIL25 v odstínu bílá - světle hnědá medová lak.

Lavice lavice Sweet Home BAX25 v délce 140 cm putovala rovněž i k naši klientce Michaele. Barva lavice je rovněž bílá - světle hnědá medová lak.

 

Skříň Sweet Home SAV22komoda Sweet Home COM25 konferenční stolek CEN07 v interiéru našeho klienta Ladislava. Nábytek v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak.

 

Lavici Sweet Home BAX22 v délce 150 cm (bílá-světle hnědá medová lak) u našeho klienta Jaroslava. Dubová postel Atlanta v interiéru našeho klienta Petra.

 

Fotografie patrové postele Andy v šedé barvě nám zaslala naše klintka Petra, a její slova mluví za vše: "Pokojík je velmi malý a postel je moc praktická a umožní ponechat v pokoji místo i pro synovo hraní".

Vedlejší foto pochází z dílny pana Milana. Na fotogtafii rohová lavice Sweet Home BAX22 levá v rozměru 120x140 cm.

 

Paní Kateřina zaříila pokojiček pro svou ratolest nábytkem z kolekce Alex - skřín Alex, šuplíková komoda Alex, psací stůl Alex, noční stolek Alextruhla Alex a kombinovaná komoda Alex.

   

Komoda Vintage COM02 v barevném provedení bílá patina - tmavý vosk v interiéru klientky Marcely a regál Drewmax v odstínu olše již nyní slouží regál na potraviny v kuchyni paní Lenky.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - bezbarvý vosk si u nás objednala naše milá klietnka Iveta. Na fotografiích - skříň Sweet Home SAV23C1truhla Sweet Home ARC21 a skříňka Sweet Home KUR12.

 

Paní Kateřina zařidila pokojíček pro své dítko patrovou postel Andy. Foto prádelníku Estilo COM108 nam zaslala naše klientka Silvie.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - světle hnědá medová lak putoval do Lomnicí nad Lužnicí. Na fotografiích komoda Sweet Home COM18, skříňka Sweet Home KUR12, židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02 40x40 cmstůl Sweet Home MES02 140x80 cm,  rohová lavice Sweet Home BAX25 levá 100x200 cm a vitrína Sweet Home vyrobená na míru.

 

 

Nádherná skříň Provence putovala k naši klientce Janě.  Foto paní Evy na které je foto komoda Vintage COM08 v barevním provedení antická bílá - světlý vosk.

 

Pan Zdeněk nám zaslal fotografie konferenčního stolku Porto 40. Na vedlejším fotu jídelní stůl Alanta, který nám zaslala naše klientka Andrea. Děkujeme :-)

 

Jídelní set Mexicana v odstínu ořech - lak v interiéru našich klientů z Havličkova Brodu. na fotografii rohová lavice Mexicana pravá 290x130 cm, jídelní stůl Mexicana MES01 a jídelní židle Mexicana SIL22.

 

Dubový jídelní stůl Atlanta a jídelní židle Atlanta (potah Oxford 18) v interiéru klientky Blanky.

 

Luxusní dubový nábytek Atlanta zdobí již nyní interiéry našeho klienta Jana. V interéru tedy dubová komoda Atlanta 45, dubová vitrína Atlanta 10, konferenční stolek Atlanta 67, dubová vitrína Atlanta 50, dubový jídelní stůl Atlanta 42, dubová police Atlanta 31dubová police Atlanta 32 dubové židle Atlanta (potah Forres 08). Nábytek v odstínu dub přírodní.

 

 

Naši klienti z České Libchavy si objednali jídelní stůl Sweet Home MES1 (na zakázku 100x100 cm), jídelní židle Sweet Home SIL25, skříňku Mexicana KUR12předsíňová stěna Mexicana GAR10 a televizní stolek Mexicana TIV14.

 

 

Paní Jitka si pořídila do interiéru kuchyně jídelní nábytek z kolekce Sweet Home. Jídelní stůl Sweet Home MES01 120x80 cm, jídelní židle Sweet Home SIL22 a taburety Sweet Home 40x40 cm. Nábytek v odstínu bílá - světle hnědíá medová lak.

Na vedlejším fotu truhla Mexicana ARC04 v interiéru naši klientky Heleny.

 

Do Jirova putoval nádherný nábytek z kolekce Mexicana. V interiéru vitrína Mexicana VIT65, komoda Mexicana COM25, tv stolek Mexicana TV14, konferenční stolek Mexicana CEN06konzolový stolek Mexicana CEN07 a knihovna Mexicana REG60. Nábytek v odstínu - ořech vosk.

 

   

Skříň RUSTICO SZY01Apředsíňová stěna RUSTICO GAB02 a komoda RUSTICO COM05 v interiéru naši klientky Ivany. Nábytek v odstínu - světlý vosk.

   

Fotografie nábytku CORDOBA pochází z interiéru naši klientky Zuzany. Na fotografiích skříň CORDOBA SZY01, psací stůl CORDOBA BIK02, židle CORDOBA SIL02knihovna CORDOBA REG02. Všechen nábytek v odstínu - tmavý vosk.

 

Předsíňová sestava z masivu Jana putovala k našemu klientovi Tomášovi. Komoda KLASIK 18 v interiéru naši milé klietnky.

 

Paní Katka nám zaslala fotografie psacího stolu RUSTICO BIK03 v odstínu - světlý vosk. Vedlejší foto police VINTAGE COS12 - antická bílá v interiéru našeho klienta Pavla. 

Do svého interiéru zařízeného oblíbeným nábytkem Provence nás pustili rovněž i naši milí klienti z Boršice u Buchlovic. Nábytek Provence je zde v zastoupení : Kredenc Provence R1P, kredenc Provence R3P, konferenční stolek Provence S3P, stoleček Provence, taburet Provencetelevizní stolek Provence K5P a vitrína Provence W9P. Děkujeme :-).

 

 

Rohová lavice SWEET HOME BAX22 160x250 cm - levé provedení, jídelní stůl Sweet Home MES1 180x90 bílá a židle SWEET HOME SIL22 v interiéru naši klientky Marcely. Barevné provedení jídelního setu – bílá světle hnědá medová lak.

 

Kredenc Provence R2P (šedomodrá) a vitrína Provence W6P v bílé barvě v interiéru naši klientky Marie.Na vedlejším fotu police VINTAGE COS11.

 

Lavici SWEET HOME BAX22 si oblíbila naše klientka Pavla a rovněž i její kocouři spolubydlíci. Rohová lavice SWEET HOME BAX22 je zde v odstínu bílá - světle hnědá medová lak, rozměr lavice 130x100 cm - provedení pravé.

 

Děkujeme rovněž naším klientům z Českého Těšína za zaslání krásných fotografií. Na fotografii: jídelní stůl Sweet Home MES02 140x80 cm, židle Sweet Home SIL25lavice Sweet home BAX25 170 cm a lavice Sweet Home BAX25 130 cm. Všechen nábytek v odstínu bílá - sv. hnědá medová - lak.

 

Dubová komoda FARO 49 v přírodním odstínu v interiéru s vánočním motivem našeho klienta Miroslava. Komody Klasik Nikolas 08 v pracovně našeho klienta Miroslava.

 

Masivní dřevěný nábytek z kolekce MEXICANA v obývacím pokoji našich klientů z Ostravy. Nábytek Mexicana zde v zastoupení: vitrína Mexicana VIT64 1D, knihovna MEXICANA REG60 a TV stolek Mexicana TIV 14. Všechen nábytek v odstínu dub tmavý - vosk.

Do svého stylového domova nás nechala nahlédnout i naše milá klietka Jana. V interéru Tv stolek SWEET HOME (bílá-medová lak)  a konferenční stolek MEXICANA KAV22 (tmavý dub-vosk).

 

Lavice MEXICANA BAX25,200 cm, bez područek s úložným protorem v odstínu sv. hnědá medová lak, jídelní židle CORDOBA SIL02-světlý vosk a police CORDOBA ve tvaru včelí plástve v odstínu světlý vosk dokonale doladily stylový rustikální interiér naši klietnky Jitky.

 

Nábytek Provence si pro své interiéry zvolila rovněž i naše klientka Monika. V interiéru tedy: TV stolek Provence AT008, noční stolek Provence AT018skříň Provence AT015 a komoda Provence K2P.

 

Krásná masivní postel Nikolas 111 a dva noční stolky Nikolas 28 putovaly na chalupu k našim klientům do Telče.

Oblíbený nábytek z kolekce Provence tentokráte v interiéru naši klietnky Petry. Na fotografii skříň PROVENCE W1P s policemi a vitrína Provence W4P.

  /home/9264-nocni-stolek-z-masivu-nikolas-28.html?search_query=borkn28&results=1

Interiéry naší klientky Lenky již nyní zdobí rustikální židle MEXICANA SIL04 v odstínu tmavý dub-vosk.

Oblíbený kredence WHITE HOME VIT04 v odstínu bílá patina K16 - světlý vosk K01 si našel místo v interiéru naši klientky Nadi. Na vedlejším fotu skříně SWEET HOME SAV22 C1 v barevném provedení bílá - světle hnědá medová-lak. 

 

Hned dvě police putovaly k naši klientce do Liberce. Na fotografii rustikální police VINTAGE COS 11 a rustikální police VINTAGE COS 16. Barva polic - antická bílá K16. Vitrína z masivu DEJ35 na vedlejším fotu pochází od naši klietnky Martiny.

 

Rohodá komoda z masivu Nikolas 53 v interiéru naši klientky Anny. Vedlejší foto skříňky Sweet Home nám zaslal naš klient Pavel.

 

Romantika v domově naší klientky Martiny, která si od nás objednala rustikální stůl SWEET HOME Ludvík MES2 140x80 cm. Děkujeme.

 

Břízová komoda DONELLA K10 v přírodním provedení v interiéru naši klientky Ireny. Na vedlejším fotu rustikální skříňka SWEET HOME KUR12 v bílém provedení, kterou nám poslala naše klientka Adriana.

 

Realizace od naši klientky Štěpánky - rohová lavice SWEET HOME BAX22 (180x120 cm – levá). Lavice v odstínu bílá – světle hnědá medová – lak.

Na vedlejším fotu psací stůl MEXICANA BIR14 a taburet MEXICANA. Nábytek v odstínu ořech – lak.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME a MEXICANA v interiéru naši klientky Dagmar v zastoupení: Jídelní stůl SWEEET HOME MES2 120x80, jídelní židle SWEET HOME SIL25, skříň SWEET HOME SAV23 B1, skříň SWEET HOME SAV22A, postel MEXICANA ACC1 180x200 cm, komoda MEXICANA COM27, taburet MEXICANA SIL02, skříň SWEET HOMESAV21A. Odstín bílá – světle hnědá medová – lak. Děkujeme.

 

 

Jídelní set MEXICANA složený z jídelní lavice MEXICANA BAX22 ( pravá 260x210 cm)jídelního stolu MEXICANA MES2 a jídelních židlí MEXICANA SIL22. Celý komplet v odstínu – světle hnědá medová – lak.

 

Televizní stolek SWEET HOME TIV14, jídelní židle SWEET HOME SIL24 a komoda SWEET HOME COM27 v interiéru naši klientky Venduly.

 

Komody ESTILO 107 v přírodním vosku v interiéru naši klientky Nely. Na vedlejším fotu komoda MEXICANA COM 27 v přírodním vosku od našich klientů z Frýdlantu.


 

Jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME v interiéru naši spokojené klientky Radmily. Na fotografii jídelní stůl SWEET HOME MES1 120x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 v délce 160 cm, jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme.

 

Rustikální stojan na kytku VINTAGE MES 10 (antická bílá-tmavý vosk) v interiéru pana Jindřicha a třídvéřová šatní skříň z masivu SWEET HOME SAV23B1 v odstíbu bílá - kaštan vosk.

 

Truhly z kolekce RUSTICO v přírodním vosku putovaly k naši klientce do České Třebové. Na fotografii - Rustikální truhla RUSTICO COS 15 se šuplíkem a Rustikální truhla RUSTICO COS05 z masivní borovice.

 

Pani Iveta darovala své předsíni nádherný nábytek z kolekce CORDOBA. Na fotografii je šatní skříň RUSTICO 02/A, věšáková stěna RUSTICO 03 police RUSTICO COS 18 ve tvaru včelí plástve, komoda RUSTICO 01předsíň RUSTICO 02 a rustikální zrcadlo RUSTICO COS 02. Všechen nábytek CORDOBA v odstínu světlý vosk K01.

   

Další nádherná realizace v interiéru našich klientů z Prostějova. V obývacím pokoji tedy - konferenční stolek MEXICANA CEN07, police MEXICANA POL13, vitrína MEXICANA VIT22, komoda MEXICANA COM18, závěsná skříňka MEXICANA KUR12, TV stolek MEXICANA TIV14. Všechen nábytek z kolekce MEXICANA v odstínu světle hnědá medová- lak. V jídelní části dominuje nábytek z kolekce SWEET HOME - jídelní stůl SWEET HOME MES2 120x80 cmrohová lavice SWEET HOME BAX22 190x145 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Nábytek SWEET HOME v odstínu bílá - dub tmavý lak. Děkujeme :-)

 

 

Stylová ložnice zařízená nábytkem z kolekce VINTAGE si dopřáli naši klienti z Meziměstí u Broumova. Nábytek VINTAGE zde v zastoupení: postel VINTAGE ACC05 v rozměru 180x200 cm, rustikální skříň VINTAGE 03/1, rustikální skříň VINTAGE 01/C, rustikální komoda VINTAGE COM 05rustikální komoda VINTAGE COM 06 a rustikální noční stolek VINTAGE 12.

   

 

Nádhernou koupelnu naši milé klientky doplnilo zrcadlo RUSTICO LUS4. Zrcadlo na fotografii má průměr 52 cm, barvě světlý vosk. Vedlejší foto kredence SWEET HOME KRI10 pochází z dílny naši klientky Jany.

 

Botník z masivu ŠUMAVA 65 putoval k naši klientce Radce.

 

Jídelní nábytek v kolekce SWEET HOME zdobí interiéry i naši klientky Lenky. Nábytek SWEET HOME v zastoupení - rohová lavice SWEET HOME BAX25 204x127 cm-  bez područek a jídelní židle SWEET HOME BAX 25. Nábytek v barevném provedení bílá-tmavý dub lak.

 

Vaše oblíbená kolekce PROVNCE tentokráte v interiéru našich milých klientů z města Smešno. V interiéru - skříň PROVENCE AT15 – kombinovaná, komoda PROVENCE K2P, manželská postel PROVENCE AT019 a noční stolky AT018.

 

 

Paní Lucie a její nádherná realizace stylové chalupy. V interiéru nábytek MEXICANA v zastoupení: Rohová lavice MEXICANA BAX25 180x150 - bez područek, patrová postel MEXICANA a věšáková stěna MEXICANA. Všechen nábytek v barvě světle hnědá medová lak.  Děkujeme.

 

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak, od našeho klientky z Blatné. Na fotografii rohová lavice SWEET HOME BAX22jídelní stůl SWEET HOME MES1 a jídelní židle SWEET HOME SIL22

 

Paní Renáta nám zaslala fotografie nábytku z kolekce Provence. Na fotech komoda Provence, skříň Provence, komoda Provence na míru a rovněž stůl Provence vyroben na míru, dle vizí naší klientky.

 

 

Vitrína MEXICANA VIT65 2D v barevném provedení vosk světle hnědý medový v interiéru našeho klienta Marka. Vedlejší foto skříně Klasik 3+3PL nám zaslal náš klient Lukáš.

 

Nádherná ložnice v podání našich milých klientů z Hořic. Na fotografii nábytek SWEET HOME v barvě bílá-ořech lak, v zastoupení - postel SWEET HOME ACC01 180x200 cm, truhla SWEET HOME ARC23, vitrína SWEET HOME VIT23, komoda SWEET HOME COM27, taburet SWEET HOME 40x40 cm, komoda SWEET HOME CON22skříň SWEET HOME SAV23B1 a skříň SWEET HOME SAV22B. Na přání naších klientů je nábytek vyroben s jinými uchyty, než které jsou běžně u nábytku z kolekce SWEET HOME. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Paní Alena nám zaslala fotografie kredence MEXICANA KRI24 v barvě - světle hnědá medová - vosk. Děkujeme :-).

 

Stůl MET265 v barvě tmavé hnědé v interiéru naši klietky Petry. Na vedlejším fotu rustikální stolek WHITE HOME MES15.

 

Oblíbený jídelní set SWEET HOME tentokráte v podání naši klientky Zdeňky. Jídelní set se skládá z jídelního stolu SWEET HOME MES1 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 150 cm a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Barevná kombinace bílá-světle hnědá medová lak.

Stylové police RUSTICO COS18 ve tvaru včelí plástve v interiérech našeho klienta Davida. Poličky jsou ve světlém vosku. Děkujeme :-).

 

Stylové závěsné skříńky z kolekce White Home COS09 v odstínu antická bílá K16 putovaly k panu Michalovi.

Jídelní lavici BAX25 Sweet Home spolu s jídelními židlemi SIL25 Sweet Home si u nas zakoupila pani Klára.

Rohová jídelní lavice Mexicana BAX25 spolu se stolem Mexicana MES1 a štokrlemi Mexicana SIL02, které byly vyrobeny na míru dle přání zákazníka, již mají své místo na chatě u pana Stanislava.

Vitrína 45 a knihovny 11 z kolekce ATLANTA v odstínu dub pálený putovaly k panu Jakubovi.

 

Jídelní lavici BAX25stůl MES2 80x80 cmjídelní židle SIL25 v bílé barvě z kolekce Sweet Home, si u nás zakoupila paní Ladislava.

 

Jídelní prostory našeho klienta doplněné o nádherný nábytek MEXICANA v odstínu - přírodní lakJídelní stůl MEXICANA MES02 a židle MEXICANA SIL25. Děkujeme :-).

Na vedleším fotu psací stůl z borovicového masivu B5 přírodní.

 

Paní Zuzana a realizace knihovny MEXICANA REG61 v odstínu dub tmavý vosk. Vedlejší foto pochází z dílny paní Terezy. Na fotu prádelník MEXICANA BIL68 (vosk -dub kouřový).

 

Jídelní set s lavicí z kolekce SWEET HOME v interiéru naši klientky Lucie. Děkujeme :-) V interiéru tedy jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní stůl SWEET HOME MES01 a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Všechen nábytek v barevném provedení bílá - světle hnědá medová -lak.

 

K pohodlí poklidného venkovského života přispívá i lavice RUSTICO SIL14 150 cm ( barva - hnědý vosk K15), která putovala k našim klietům do Sopotnice. Vedlejší foto je z chalupy naši klientky Dagmar, která si u nás objednala kulatý stůl z masivu MET265 o průměru 65 cm.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME putoval k naši milé klientce Zuzaně. V interiéru tedy rohová vitrína SWEET HOME ZIV15, kredenc SWEET HOME KRI13, jídelní stůl SWEET HOME MES02 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME BAX25 levá (100x200 cm) bez područek a taburet SWEET HOME SIL02. Všechen nábytek je v barevné kombinaci bílá-světle hnědá medová lak. Děkujeme.

 

 

Krásný jídelní kout vykouzlil náš klient z Radějovic u Převýšova. Jídelní stůl RUSTICO MES02 A 120x80 cmjídelní lavice RUSTICO 120 cm a jídelní židle RUSTICO SIL24. Všechen nábytek je v přírodním vosku.

 

O tom, že i dvě malé roztomilé modelky si mohou zamilovat masivní zahradní nábytek RAB, nás přesvědčili naši milí klienti z Kaplice. Děkujeme :-).

 

Obvývací prostory naši klientky Evy obohotil dubový konferenční stolek DALLAS 66. Vedlejší foto bukového nábytku je od naši milé klientky Romany, ke které putoval bukový toaletní stolek Atabasca a bukové zrcadlo Vostok

 

Dvě lavice z masivního dřeva putovaly k naší klientce do Hodětínu u Bachyně. Konkrétně tedy lavice MEXICANA (barva: tmavý dub-vosk) a lavice SWEET HOME (barva: bílá-světle hnědá medová lak). Postele z kolekce dětského nábytku Vilík, na vedlejším fotu, pocházejí z dílny naši klientky Venduly.

 

Nádherná jídelní sestava SWEET HOME tentokráte v barevném provedení krémová - ořech lak v interiéru našich klientů z České Třebové. Jídelní stůl SWEET HOME MES01 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME  130 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Masivní balkonový set LUK12 putoval k našim klientům do Skalska. Masivní předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 v interiéru klientky Renáty.

 

Pan Martin nás nechal nahlédnout do své jídelny. V interiéru tedy nábytek z kolekce SWEET HOME (barevné provedení bílá-tmavý dub lak) v zastoupení jídelní stůl SWEET HOME 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME levé provedení 125x210 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Psací stůl MEXICANA BIR 14 (barevné provedení dub tmavý -lak) v interiéru naši klientky Dity a selské jídelní židle MET336 v interéru kientky Markety.

 

Jídelna Provence sestavena z nábytku z kolekce SWEET HOME. Na fotu jídelní stůl SWEET HOME MES, jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní židle SWEET HOME SIL25 a kredenc SWEET HOME KRI13.

 

Břízová skříň LUCIANA W3-3, břízová skříň CORRADO W1 a břízová komoda VALERIA K19 v ložnici naši klientky Šárky. Všechen nábytek je v barevném rovedení - eben.

 

Slova naši klientky mluví za vše. My jen doplníme, že se jedná o jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME BANUPžidle SWEET HOME SIL22 a psací stůl SWEET HOME BIR15.

„Ráda bych Vám poděkovala za bezproblémové doručení. Ačkoli měl řidič kvůli nesjízdnému terénu ztíženou situaci a musel nábytek nosit, případně vozit na rudlu víc než 100 metrů po mokré louce, byl velmi vstřícný a ochotný. Pomohl nám nastěhovat nábytek až na místo určení, dokonce i do podkroví po úzkém schodišti. Takže děkujeme za služby. Jsme s nábytkem i jeho dovozem moc spokojení. Určitě budeme Nábytek v kostce doporučovat dál. Děkujeme :-).

 

Foto PC stolu DREWMAX BR111TV stolku DEJ86 upraveného na míru komody Šumava 35 od naši klientky Zdeny. Děkujeme :-).

 

Naše klientky Iveta nám zaslala foto kredence MEXICANA KRI13 - odstín světle hnědá medová vosk. Vedlejší foto je od našeho klienta Petra  - břízová komoda Feliciano K15 - ořech.

 

Masivní postel RUSTICO ACC02noční stolek RUSTICO COM12noční stolek na nožkách v interiéru naši klientky Silvie. Děkujeme :-). Barva nábytku Cordoba - přírodní vosk.

   

Krásná a báječná truhla AMÁLKA v barevné kombinaci bílá - fialová byla narozeninovým dárkem malé princezny ze Záchlumí. Přejeme krásné narozeniny :-).

 

Kolekce SWEET HOME se těší Vaši oblibě, a my jsme rádi, že můžeme Vaše realizace ukázat takřka celému světu :-). Jídelní set SWEET HOME, který tvoří jídelní stůl SWEET HOME MES02 a jídelní židle SWEET HOME SIL25 (barva nábytku světle hnědá medová lak) nám zaslala naše klientka Marie. Vedlejší foto vitríny SWEET HOME (barva vitrinky bílá-tmvý dub vosk) pak od klientů z Jablunkova. Děkujeme :-).

 

Psací stůl z masivní borovice NICOLAS 104 již nyní zdobí interiéry domova naši klienty Martiny. Foto nádherné police s věšáky VINTAGE je od naši milé klientky Zuzany. Děkujeme :-).

 

Komoda z masivního dřeva Klasik 15 si našla domov v interiéru našeho klienta Zdeňka. Vedlejši foto taburetu VINTAGE v bílé barvě nám zaslala naše klientka Vlaďka.

 

nábytek MEXICANA jste si oblíbili, a stále častěji si ho objednáváte do interiéru chat či chalup. Důkazem jsou fotografie našeho milého klienta Ondřeje, za které moc děkujeme. Na fotografiích postel MEXICANA, noční stolky MEXICANA, komoda MEXICANA, jídelní stůl MEXICANA MES2, jídelní rohová lavice MEXICANA BAX25 bez područek, jídelní židle MEXICANA SIL25, prádelník MEXICANA.

 

 

Krásná chaloupka našeho milého klienta a nábytek z kolekce SWEET HOME toť harmonická kombinace. Psací stůl SWEET HOME BIR15, kredenc SWEET HOME KRI24, kuchyňský ostrůvek na míru, rustikální stolek SWEET HOME CON07 a lavice SWEET HOME SIL25. Děkujeme.

 

Dubový jídelní rozkládací stůl v dekoru dub pálený a dubové jídelní žídle v provedení dub pálený - rubin 3, zdobí již nyní domov našich klientů z Bohumína. Děkujeme.

 

Bílá police VINTAGE v interiéru naši klientky Zuzany a lavice DESTINY v přírodním vosku. Děkujeme.

 

Bílý jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME už našel svůj domov interiéru naši klientky Lenky. Jídelní stůl SWEET HOME MES1jídelní židle SWEET HOME SIL25 a jídelní lavice SWEET HOME SIL25 bez područek. Děkujeme.

 

Slova paní Evy mluví za vše: „Zasílám foto nábytku Provence. Je úžasný. Barvy, zpracování, materiál všechno krásné. Jsme moc spokojeni.“. My moc děkujeme a jen dodáváme, že se jedná o nábytek Provence, konkrétně TV stolek ProvenceVitrína Provence a noční stolek Provence.

Nádherná rustikální kuchyně  našich milého klienta Tomáše doplnil nábytek z kolekce SWEET HOME. Masivní jídelní sestava SWEET HOME je složená z jídelního stolu SWEET HOME MES2 a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Interiéry pani Martiny s nábytkem MexicanaRohová lavice Mexicana BAX25 bez područek, jídelní stůl Mexicana MES1, lavice Mexicana BANBU. Děkujeme :-).

 

Další z Vašich realizací, které se opravdu povedly je jídelní set z kolekce SWEET HOME. Paní Marie si od nás zakoupila jídelní stůl SWEET HOME MES01jídelní lavici SWEET HOME BAX22BU a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Přejeme krásné bydlení.

Fotografie bílé jídelní rohové lavice SWEET HOME BAX25, rovněž z kolekce SWEET HOME  jsou od naši milé klientky Šarky.  Přejeme krásné bydlení.

 

 

Slova naši milé klientky mluví za vše, jen dodáme že se jedná o komodu MEXICANA COM026.  "Zasílám fotografii komody. Je skutečně překrásná a z ložnice se díky ní stala opravdu útulná místnost a navíc nádherně provoněla celý byt. Děkujeme :-).

PAní Nina nam zaslala fotografie úžasného kredence PROVENCE R1P a taburetu PROVENCE. Děkujeme :-).

 

Bílá postel SNĚHURKA pro princeznu Verunku :-).

Pani Monika a jeji nový nábytek z kolekce VINTAGE - police VINTAGE COS16 a komoda VINTAGE COM09.

 

Jídlení prostory naši milé klientky Ivany již nyní zdobí masivní jídelní set SWEET HOME. Přejeme krásné bydlení :-).

 

Naše klientka Barbara a nádherný rustikální nábytek. Konferenční stolek CORDOBA MES06 a TV stolek CORDOBA RTV03. Děkujeme.

Pánská trucovna zařízená v cantry stylu od našeho klieta z Kladna. V interiéru trucovny tedy komoda Mexicana COM18 ve vosku - tmavý dub. Děkujeme :-).

 

Pan Aleš a jeho realizace, ve které k sobě ladí nábytek z různých kolekcí. Komody VINTAGE COM18jídelní židle SWEET HOME SIL21 a jídelní židle RUSTICO SIL02. Krásné bydlení….

 

Rovněž naše milá klientka z Oder si zařídila interiéry své kuchyně stylové kuchyně s nábytkem SWEET HOME. Jídelní lavice SWEET HOME BAX 22, jídelní stůl SWEET HOME v atypickém rozměru a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Vše v bílém vosku. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Fotografie rohové komody Šumava 54 nám zaslala paní Blanka.

Jídelní lavice SWEET HOME SIL25 z masivního borovicového dřeva v barevné kombinaci bílá – světle hnědá medová v interiéru paní zdeňky. Děkujeme :-).

  

Děkujeme za zaslání fotografií paní Radce, která si u nás objednala dřevěnou truhlu MET175 a rovněž panu Aleši, ke kterému potovaly hned dvě vitrínky z kolekce RUSTICO. Konkretně tedy vitrina CORDOBA 13 a vitrína CORDOBA 07.

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v podání naši klietnky Markety. Jídelní stůl SWEET HOME MES01, rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX22, jídelní židle SWEET HOME SIL22. Děkujeme :-).

 

K paní Gabriele putovala rohová lavice SWEET HOME BAX22. Dubová komoda FARO 48 v interiéru pana Pavla. Děkujeme :-).

 

Naše milá klientka Markéta představuje bílý jídelní set z kolekce SWEET HOMEJídelní stůl SWEET HOME MES1jídelní židle SWEET HOME SIL 25 a taburet SWEET HOME. Vedlejší foto je z produkce pana Libora, který nám představil svojí předsíň v podání předsíňové sestavy z masivu JANA. Děkujeme :-).

 

Do interiérů své krásné chaloupky nás dnes pozvala paní Radka, která si do svých stylového domova pořídila nábytek z kolekce MEXICANA. Komoda MEXICANA COM25, vitrína MEXICANA VIT66, lavice MEXICANA BAX20, jídelní stůl MEXICANA MES1 a jídelní židle MEXICANA SIL25 sedly do těchto interiéru jako poklice na hrnec. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

Krásnou lavici Sweet Home s područkami v bílé barvě, má doma pan Ondřej. Vedlejší foto bukových jídelních židli Florencie je od naši další milé klientky. Moc děkujeme :-).

 

Naše spokojená zákaznice Klára nám zaslala nádherné fotografie nábytku z kolekce Mexicana. Jídelní stůl Mexicana MES2, jídelní židle MEXICANA SIL25, Komoda MEXICANA COM05konferenční stolek MEXICANA CEN06 ,komoda MEXICANA COM25 a rustikální stolek MEXICANA CON07.

 

 

 

Skvělou volbou byla u pana Františka koupě dubového TV stolku Orlanfo 25 a konferenčního stolku Porto 40.

Komodu Klasik 24 z masivu a rohovou knihovnu 44 má od nás paní Nikol z Hrubé Vrbky.

 

Naše věrná zákaznice Klára si nyní zakoupila Rustikální vitrínu Sweet Home VIT22 2D.

 

Paní Pavla ze Slavošova si objednala oblíbené Rustikální židle SWEET HOME SIL25 v bílé barvě. Díky za fotografie.

Paní Dana nám zaslala fotografii svého jídelního nábytku. U nás zakoupila Selské jídelní židle.

Paní Zdeňka nám zaslala svou krásnou realizaci předsíně, jídelny a obyvacího pokoje. Zakoupila si u nás nábytek z kolekce Rustico a Mexicana. Police Rustico COS18, Zrcadlo RUSTICO COS03, Truhla MEXICANA ARC04Masivní předsíňová sestava RUSTICOKomoda MEXICANA COM25, Dřevěný taburet MEXICANA SIL02, Rustikální knihovna MEXICANA N2Rustikální stůl Mexicana MES1,

 

 

 

Naši milí klienti představují interiér s nábytkem ATLANTA - dubová komoda ATLANTA 49, vitrína ATLANTA 12, TV stolek ATLANTA 26, vitrína ATLANTA 45 jídelní stůl ATLANTA, a . Děkujeme :-).

 

 

Rohová knihovna DEJ 44 zazářila v interiéru paní Stanislavy. Děkujeme :-).

 

Buková komoda Amazonka a buková komoda Mississippi v interiéru pana Iva. 

Paní Renáta nám ukázala jak zútulnit vstupní prostory, a botník z masivu MET143 k tomuto účelu vhodně posloužil.

Paní Jitka si  u nás zakoupila rohovou lavici Sweet Home Bax22, jídelní stůl Sweet Home MES2 a jídelní židle Sweet Home SIL22.

 

Závěsná vitrína SWEET HOME i interéru paní Jany. Děkujeme :-). Děkujeme paní Ivaně za zaslání fotografie lavičky Mexicana v zádveří.

 

Postel z masivu NIKOLAS v rozměru 160x200 cm v interiéru ložnice naši milé klientky Libuše.

 

SWEET HOME je výbornou volbou rovněž jako nábytek na chyty či chalupy. Představujeme jídelní lavice SWEET HOME BAX22, jídelní židle SWEET HOME SIL22 a jídelní stůl SWEET HOME MES1 v interiéru našeho klienta Pavla.

 

Skříňka z masivu MEXICANA KUR12 si našla svoje místo u naší klientky Paní Yvety si našla svoje místo u naší klientky Paní Yvety a dubový noční stolek Atlanta v podání naši klientky Věry. Děkujeme :-).

  

Naše věrná zákaznice Šárka je s břízovým toaletním stolkem Mauricio C1břízovou komodou Donella K10 velmi spokojená. Tento nábytek zi zakoupila v odstínu Eben.

 

Do něžné bílé ložnice u paní Jany putovala komoda SWEET HOME a noční stolky SWEET HOME. Děkujeme :-).

 

Pan Jaroslav a jeho nový nábytek z kolekce Mexicana ještě ve vánočním kabátku. Na fotech lavice MEXICANA BAX25 a jídelní žídle MEXICANA SIL25.

 

Paní Petra nám zaslala nové fotky svého domova, který zaplnil především nábytek z kolekce SWEET HOME a teplo domova. K stávající sestavě, která je tvořena z vitríny SWEET HOME, kredence SWEET HOME, lavice SWEET HOME, jídelního stolu SWEET HOME, židlí SWEET HOME SIL25taburetu SWEET HOME SIL02 přibyl i televizní stolek SWEET HOME. Přejeme krásné bydlení.

 

 

 

Nádherný psací stůl SWEET HOME v interiéru pan Radka a masivní balkonový set na terase pana Radka. Děkujeme :-).

 

Paní Jana a její nový nábytek do jídelny, který je složený z naší kolekce SWEET HOME. Na fotech Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme

 

Domov s názvem Knihovna MEXICANA N2 dopřala svým knihám naše klientka Eva.

Snová bílá jídelna v provence stylu u naši klientky Kateřiny. Na fotech jídelní stůl SWEET HOME MES01, jídelní židle SWEET HOME SIL22, taburet SWEET HOMEvitrína SWEET HOME ZIV22 a komoda SWEET HOME COM18 vyrobena na přání paní domu :-).

 

 

Naš klient Vlasta a jeho kuchyně doplněná o dubový jídelní set ALBA. Děkujeme :-).

 

Oblíbený jídelní set SWEET HOME složený z jídelního stolu SWEET HOME,jídlení lavice SWEET HOME BAX25 a jídelních židlí SWEET HOME SIL25 v akci u naši klientky Dagmar.

 

Paní Hana a její nádherná kočka jsou s komodou HARMONY VANESA a  komodou vyrobenou na míru, velmi spokojené. :-). Děkujeme :-).

 

Stále více si nábytek MEXICANA získává Vaši pozornost. Jsme rádi, že Vám mužeme přestavit vitrínu MEXICANA VIT22 2D v interiéru naši klientky Milkulky.

Dubový TV stolek ATLANTA 26dubový tv stolek ATLANTA 22 u našeho klienta Karla. Děkujeme :-).

 

Pani Daniela a její ložnice, ve kterých dominuje postel DEJ84, pěnová matrace Comfort plus, dřevěná truhla 175, dřevěná truhla 176 a noční stolky Nicolas 31. Děkujeme :-).

 

Dubové jídelní židle ATLANTA v kombinaci dub přírodní - látka Oxford 30 antacit v interiéru paní Martiny. A vitrína MEXICANA ZIV 22, ze které má paní Pavla velkou radost.

     

Pan Petr a jeho komoda z kolekce SWEET HOME, vyrobená na zakázku doplnila již stávající jídelní set ze stejnojmenné kolekce. Jídelní stůl SWEET HOMErohová jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME.

 

Nádherný romantický interiér u našeho klienta Zdeňka, který si u nás objednal nábytek z kolekce VINTAGE, konkrétně komoda VINTAGE COM06, přesíňová stěna VINTAGE GAB01skříň VINTAGE 01 a zrcadlo VINTAGE COS03. Děkujeme :-).

   

Nábytek SWEET HOME dokonale zapadl do náherného rustikálního interiéru naši klintky Gabriely. Jídelní stůl SWEET HOME vyrobeny na míru, lavice SWEET HOME BAX25jídelní židle SWEET HOME SIL25 a skříňka na víno SWEET HOME.

 

Panu Michalovi učaroval nábytek z kolekce ATLANTA a do svého interiéru si pozval dubový toaletní stolek ATLANTA 55, dubovou jídelní židle ATLANTA, skříňku na kolečkách ATLANTA 85 a komodu ATLANTA 44. Vše v dekoru dub pálený. Děkujeme :-).

Taburety SWEET HOME 40x40 cm u naši klienta Jaroslava Děkujeme:-).

 

Dole dubová knihovna ATLANTA v přírodním provedení od naši klientky Šarky.

   

 

Toaletka MET456 z masivní borovice v interiéru paní Kateřiny a skříň DEJ20 s nástavcem. Děkujeme :-).

 

Jídelní stůl MEXICANAjídelní lavice MEXICANA BAX25 a židle MEXICANA SIL25 v pojetí paní Věry, která je s krásou nábytku i kvalitou velmi spokojená. Tento jídelní set MEXICANA je v provedení – dub tmavý. Děkujeme za foto:-).

 

Bílý nábytek z kolekce SWEET HOME si naše klientka Lenka objednala pro interiéry své jídelní části. Bílá lavice SWEET HOME BAX25jídelní stůl SWEET HOME MES2 jídelní židle SWEET HOME SIL25 krásně doplňují tyto interiéry. Děkujeme :-).

Krásná masivní bílá lavice SWEET HOME v interiéru pani Vlasty. Děkujeme :-).

   

Kulatý jídelní stůl MET 257 a židle z borovice MET 331 putovaly k naším dalším milým klientům. Borovicový nábytek je stále in. Přejeme krásné bydelní :-).

Dubový konferenční stolek DALLAS a police CORDOBA šestihran, toť elegance v interiéru naši stálé zákaznice Janky, která je s naším nábytkem nadmíru spokojená. Děkujeme za fotografie a přejeme krásné bydlení.

 

Romantická jídelna byla asi hlavní představou při zařizování interiéru naši milé klientky Marie, a vize se opravdu povedla. Nádhernou kuchyni jen doplnily naše dřevěné exempláře v podobě jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Mějte snové bydlení :-).

 

 

Nábytek do jídelny z kolekce SWEET HOME tentokráte v podávní naši klientky Kateřiny. Na fotech jídelní stůl SWEET HOME, rohová lavice SWEET HOME BAX 25 a židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Dubový nábytek z kolekce PORTO putoval k našim klientům do Bukovce. Dubový TV stolek PORTO a konferenční stolek PORTO. Slova našich klientů mluví za vše: “Nábytek sklízí ovace, všem se líbí a říkají, že i takto může vypadat obývací pokoj ve 140 let staré roubence. Děkujeme za výbornou spolupráci a těšíme se na další“. My děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

Nábytek do jídelny z kolekce SWEET HOME v podání našich milých klientů. Jídelní stůl SWEET HOME MES01, lavice SWEET HOME s područkami a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Truhla - botník z borovice u našeho klienta Jiřího. Děkujeme :-).

 

Děkujeme vše super a stylové, to jsou slova našeho milého klienta Romana, kterému tímto děkujeme za zaslané fotografie. Na fotech jídelní stůl SWEET HOME MES02, rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX25 a jídelní židle SWEET HOME SIL25.

 

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME tentokrát v podání naši klientky Veroniky. Jídelní stůl SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME SIL25.

 

Do novostavby putovala buková masivní postel BORA 76 a bukové noční stolky BORA 29. Přejeme krásné bydlení :-)

 

Paní Romana a její čtyřnohý rodinný příslušník, patří rovněž mezi spokojené zákazníky, které věřily nábytku z kolekce SWEET HOME. Na fotografiích židličky SWEET HOME SIL25 a lavice SWEET HOME D25. Děkujeme a přejeme spokojené Vánoční svátky.

 

Paní Irena si u nás zakoupila rustikální jídelní židle Sweet Home SIL21 a je moc spojená, židle jsou přesně podle jejich představ.

Paní Petra nám zaslala fotografie jídelní sestavy Sweet Home, kterou si u nás zakoupila. Jedná se o lavici Sweet Home BAX25, jídelní židle Sweet Home SIL25jídelní stůl Sweet Home MES1. Vše v kombinaci bílá - přírodní.

Balkonový komplet LUK12 je v letním období nejprodávanější zahradní nábytek. Pořidit si jej můžete zde.

Slova paní Lucie nás velmi potěšila: „Dobrý den, v příloze Vám zasílám fotku sestavené postele Mates. Spokojené děti, které chodí konečně dobrovolně večer spát, jsou známkou toho, že postel je opravdu krásná :). Děkujeme :-).

Naše oblíbená vitrina MEXICANA VIT22 již nádherně zdobí domova paní Jany. Děkujeme za zaslání fotografií.

 

Myslíme, že slova naší milé klientky Lucie mluví za vše: „Dobry večer, v příloze posilám fotografie, stůl je nádherný, máme z něj opravdu radost, myslím, že to nebude poslední kousek nábytku od Vás. Moc dekuji“. Jen doplníme že se jedná o stůl SWEET HOME s hladkou deskou a židle SWEET HOME SIL25.

 

Borovicová komoda se šuplíky MEXICANA COM05 nádherně doplnila domov naši klientky Lucie. Děkujeme :-).

Police elegantně doplňují Vaše interiéry, o tom jsme se přesvědčili hned několikrát. Na fotu krásná masivní police RUSTICO COS19, která putovala k našim klientům do Kadaně :-).

   

Postele AMÁLKA si u nás pro své andílky zakoupila paní Petra a je velmi spokojená. Děkujeme.

Provoněný borovicový interiér nám představila i klientka Renáta. Do Třince putoval masivní jídelní stůl DEJA 76, jídelní židle DEJA a komoda NIKOLAS. Přejeme krásné bydlení :-).

   

Obec ležící v severozápadním cípu Drahanské vrchoviny si od nás objednala bílý nábytek SWEET HOME určený pro svatební obřady. Tak pokud se chcete hnát do chomoutu, tak směle do Skřípova :-).

 

Nádherná rustikální truhla MEXICANA ARC11 pro ukrytí pokladů putovala k paní Kateřině. Děkujeme za zasláni fotografií :)

 

Jídelní stůl SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME SIL25, toť vlastnictví naši klientky ZUZANY. Přejeme krásné bydleni :-).

Vitrínu z masivu 35 si pořídila naše klientka Alena na svoje oblíbené knihy :-).

 

Paní Marcela dokončila rekonstrukci kuchyně a zaslala nádherné fotky stolu a jídelních židlí z kolekce Sweet Home.

 

Truhly ty snad nikdy neomrzí, jsou velmi praktické a stále v kurzu. Jednu takovou rustikální truhlu ARC13 z kolekce SWEET HOME si u nás zakoupil pan Jiří.

Opět zde máme velmi oblíbenou polici ve tvaru stromu COS 17, fotografii nám zaslal spokojený zákazník pan Martin z Prahy :)

Se židlemi s područkami SWEET HOME SIL21 a s taburetem SWEET HOME je velmi spokojená naše klientka DANA. Kolekce SWEET HOME je sázka na jistotu!

 

V Praze je údajně blaze, a doufáme, že blaze se má i paní Květoslava, která své interiéry doplnila o bílý masivní psací stůl Sněhurka z Vámi oblíbené kolekce Sněhurka.

Nádherný jídelní stůljídelní židle z kolekce Vintage v kombinaci s šedým voskem si u nás zakoupila paní Adéla, která byla velmi spokojená. Musíme zde citovat její email:

Jsme naprosto spokojeni, Váš nábytek je dokonalý :). Když přijel řidič, tak začal vykládat nábytek u silnice. Zrovna šla kolem paní a hned se zastavila, že mám úžasné židle a že je chce taky :)

Děkujeme, jsme těší, že jste spokojená.

Dlouho očekáváná grilovna našeho milého klienta Martina je konečně na světě. Do obce Polepy putovala rohová lavice SWEET HOME, jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOMEkomoda SWEET HOME a police Vintage COS 11. Přejeme příjemné grilování :-).

 

 

Mezi spokojené zákazníky, ke kterým putoval nábytkem z kolekce SWEET HOME patří rovněž i naše milá klientka Veronika, která si objednala kredenc SWEET HOME KRI30, knihovnu SWEET HOME REG1/2TV stolek SWEET HOME a konferenční stolek SWEET HOME CEN06. Krásné bydlení :-).

 

 

Paní Ilona měla v pátek 13 narozeniny, tak si pořídila krásný dárek v podobě komody SWEET HOME COM24. Přejeme všechno nejlepší :-).

 

Chalupářský nábytek z kolekce MEXICANA je borovicový nábytek, který si jistě zaslouží Vaši pozornost. U našich klientů z Ostravské Nové Vsi, ke kterým putovaly hned dvě komody z kolekce MEXICANA, a to komoda MEXICANA COM30 a komoda MEXICANA COM24, vypadá luxusně. Děkujeme :-).

Masivní borovicový nábytek z kolekce SWEET HOME, konkrétně truhla SWEET HOME ARC11 doplnila interiéry našich milých klientů ze Lhotky. Krásné bydlení :-).

 

Jídelní set pro 4 osoby z kolekce SWEET HOME udělal radost naši milé klientce Petře. Jídelní set se skládá z jídelního stolu SWEET HOME a 4x jídelní židle SWEET HOME. Děkujeme :-).

 

Děkujeme za milá slova našemu klientovi Břetislavovi: "Ze skříňky mám radost, zejména ocenuji perfektní řemeslné zpracování. Ten chlapec co to přivezl byl taky velmi ochotný a pomohl mně to dostat na místo. Takže děkuji a přeji hodně zdaru". Jen doplníme, že se jedná o vitrínu z masivu Nikolas 69. Děkujeme a přejeme příjemné bydlení.

Vedledjší foto je od pana Vladimíra, ke kterému putovaly hned dvě knihovny MEXICANA REG61. Rovněž děkujeme.

 

Dejte svým interiérům vesnický ráz takový, který darovala svému domovu paní Dagmar s nábytkem VINTAGE. Nábytek WHITE HOME je v těchto interiérech v zastoupení - jídelní stůl VINTAGE MES13, jídelní lavice VINTAGE SIL14jídelní židle VINTAGE SIL05 a taburet SWEET HOME. Mějte krásné bydlení :-).

 

Malebná obec ZDICE, v níž přebývají naši milí klienti, jsme měli tu čest navštívit. V tomto interiéru dominuje jídelní stůl SWEET HOME 80x80 cm a jídelní židle SWEET HOME D25, z romantické  kolekce SWEET HOME, která Vás přenese do okolí snové PROVENCE.

 

Obývací pokoj a jídelní část kuchyně si našim krásným nábytkem z kolekce SWEET HOME zařídila naše klientka Alice. Do těchto interiérů putoval jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME D22, jídelní židle SWEET HOME D22, skříňka na víno SWEET HOME VIN15TV stolek SWEET HOME TIV14 a elegantní rohová vitrína SWEET HOME ZIV15. Děkujeme :-).

 

 

Děkujeme za foto a milé slova paní Lucii, která si u nás objednala komodu z masivu MILADA v barevném provedení dub: „Děkuji za pěknou komodu na naši chalupu u Sušice, ještě není umístěna v podkroví, ale už provizorně slouží na uložení oblečení.“ A my se těšíme na další spolupráci :-)

Komodami MEXICANA COM18 si doplnili interiér naši milí klienti z Polevska. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-)

 

Překrásná masivní lavice SWEET HOME D25 s područkami z Vámi velmi oblíbené kolekce SWEET HOME si našla svůj domov vedle stylové bílé lednice i kuchyňské části naši milé klientky Věrky. Děkujeme za fotečky :-).

 

V jídelních prostorách pana Tomáše má již nyní svoje čestné místo jídelní stůl SWEET HOME jídelní židle SWEET HOME v barevné kombinaci bílá – světle hnědá medová. Děkujeme :-).

 

Paní Lucie z Brna si vyšperkovala interiéry své koupelny masivní skříňkou MAXICANA KUR12. Nábytek z kolekce MEXICANA je ošetřen voskem. Nábytek, který je ošetřen voskem si zachovává svoji přirozenou podobu a je na něm vidět přírodní dřevitá struktura, která je zřejmá i na dotek. Děkujeme :-).

Vedlejší jarem vonící fotografie nám zaslala paní Václava z Brna. Jídelní stůl SWEET HOME MES 03, jídelní židle SWEET HOME SIL22, a rustikální kredenc SWEET HOME D14 v barevné kombinaci bílá – světle medová vypadá ve Vašich interiérech opravdu moc hezky. Děkujeme :-).

   

Velké Chválenice přivítaly naše auto s otevřenou náručí. Do interiéru našich klientů putovala masivní truhla z borovice  MET 176. Ať se Vám krásně bydlí :-).

Vedlejší foto pochází z dílny paní Lenky z Děčína, ke které putoval oblíbený nábytek z kolekce SWEET HOMEKolekce SWEET HOME je v těchto interiérech v zastoupení – jídelní stůl SWEET HOME MES 03jídelní lavice SWEET HOME D22 a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Mějte krásné bydlení  :-).

 

Hned 3 kusy dubové šatní skříně ATLANTA si našly svůj nový domov u našich milých klientů. Kolekce ATLANTA je velmi kvalitní nábytek z masivního dubového dřeva, který dokáže splnit veškeré Vaše nároky.

Na vedlejší fotografii je ještě vánočně ozdobená police ve tvaru stromu od našich milých klientů z obce ZDIBY. Přejeme krásné bydlení :-).

 

A máme zde opět nábytek z kolekce SWEET HOME, který si zakoupila paní Monika a citujeme její email: "Po prvním spokojeném nákupu u vás jsem opět neodolala a objednala další povedené krásné kousky. Bezvadně doplňují interier a dělají náš domov zas o něco víc útulnější".  Paní Monika si u nás konkrétně zakoupila rustikální psací stů SWEET HOMEkomodu SWEET HOME a rustikální komodu SWEET HOME.

 

    

Velmi oblíbený nábytek z kolekce Sweet Home se nádherně vyjímá u paní Václavy z Netolic. Tento nábytek si oblíbí všichni, kteří milují nábytek ve stylu Provence.

 

 

Orginalními a jedinečnými policemi, ve tvaru včelí plástve z kolekce Cordoba, si svůj domov doladila paní Kamila z Brna.

 

Nádherná dubová postel Atlanta již našla své místo v ložnici paní JindryDubovou postel Atlanta nabízíme ve dvou barevných variantách a to jako dub přírodní nebo dub pálený.

 

Pan Petr si židle SWEET HOME D 20 s područkami, z kolekce SWEET HOME nechal dovézt bez povrchové úpravy a následně si je natřel sám, aby mu to celý interiér barevně ladil. Myslíme si, že jste to doladil dokonale :-).

Vedlejší foto pochází z dílny paní Lenky, která se může pochlubit závěsným houpacím křeslem BRASIL GIGANTE LAVA. Velmi děkujeme :-).

 

Nábytkem z břízové kolekce RODAN si naši milí klienti zařídili interiéry své nové ložnice z Mělníka. Kvalitní břízový nábytek je zde v zastoupení postel FELISA, břízová skříň LUCIANA, toaletní stolek MAURIOžidle DANI a břízová komoda SANTINO. Přejeme příjemně strávené chvíli ve Vaši nové ložnici :-).

 

 

Velmi nás těší, že se znova do Vašich interiéru vrací dřevěné úložné truhly. K paní Světle jsme dovezli truhlu MEXICANA a k panu Petrovi putovala masivní truhla z borovice MET 176. Děkujeme :-).

 

Pan Václav si pokojíčky pro svoje ratolesti vybavil kvalitním nábytkem z masivní borovice. Do obce Sloupno putovala 2x postel z borovicového masivu Šimon Met 221, 3x matrace RIVIERA, skříň z masivu HARMONY ZANETA, noční stolek NIKOLAS 26, psací stůl DREWMAX BR 115, komoda ESTER 08 a komoda MIRIAM 27. Všechen nábytek si pán Václav objednal bez povrchové úpravy a jako pravý kutil si ho natřel sám (nátěr ICLA – Antik). Velmi děkujeme :-).

 

 

 

Ve vstupních prostorách paní Lenky již nyní věrně slouží předsíňová stěna VINTAGE z masivní borovice s patinovým efektem. Kolekce VINTAGE vyniká svým stylovým provedením, které ji dodávají přírodní vosky s efektem patiny. Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

Paní Jana souznění s přírodními materiály určitě popřít nemůže. Do jejího interiéru s vůní dřeva jsme měli tu čest dovézt bílý nábytek z kolekce SWEET HOME. Interiéry paní Jany nyní zdobí komoda SWEET HOME COM02, TV stolek SWET HOME, knihovna SWEET HOME a šuplíková komoda SWEET HOME COM04. Přejeme krásné bydlení :-).

Děkujeme rovněž za foto realizace pana Jana, ke kterému putovala Komoda z masivní borovice NIKOLAS 48 :-).

 

 

Děkujeme rovněž za foto realizace pana Jana, ke kterému putovala Komoda z masivní borovice ŠUMAVA 48 :-).

I takovou to stylovou tvář by mohly dostat interiéry Vašich domovu s nábytkem MEXICANA. TV stolek MEXICANAkomoda MEXICANA COM02židle MEXICANA SIL12 a pracovní stůl MEXICANA vyrobený na zakázku dle předlohy pana Petra. Pojďte si s námi realizovat svoje sny…

 

 

I nádherná dřevěná předsíňová stěna RUSTICO komoda MEXICANA COM09 si získala svoje místo v domečku našich milých klientů. Děkujeme, že se vracíte zpět k tradičním hodnotám :-).

   

Konferenční stolek z masivní borovice SWEET HOME CEN07 si našel svoje místečko v interiéru pana Karla, který si od nás nechal dovézt jídelní stůl SWEET HOME a židle SWEET HOME D22. Děkujeme. Ať se Vám krásně bydlí :-).

   

Jako v přírodě pod voňavou borovici se musí usínat miminku našich klientů z Litovle, ke kterým putovala police ve tvaru stromu RUSTICO. Děkujeme :-).

 

I noblesní víno Chateauneuf-du-Pape by tato krásná dřevěná komoda na víno SWEET HOME přivítala s otevřenou náručí. Svůj interiér si o tento nádherný exemplář obohatili naši klienti z Dolní Poustevny. Tak tedy na zdraví… :-).

   

TV stolky z naší nové kolekce RUSTICO si cestu našim autem nemohly vynachválit. Přesto však věříme, že si zalíbení v interiéru naši klientky Věrky určitě našly. Paní Věrka si od nás nechala dovézt TV stolek RUSTICO RTV 02 a TV stolek RUSTICO RTV 06. Tak tedy přejeme spokojené soužití :-).

 

Věříme, že u tohoto bílého jídelního setu, se bude sladit káva o trochu víc s daleko větší noblesou. Jídelní stůl SWEET HOME zaujal své čestné místo po boku rohové lavice SWEET HOME D25jídelních židlí SWEET HOME D25 v dokonale zařízeném interiéru paní Věrky :-).

 

Docela dobře si umíme představit usrkávat svoji každodenní dávku horké kávy a snídat v posteli v těchto interiérech, ve kterých převládá voňavý nábytek z borovice. K tomu oblíbený film či romantická hudba – prostě ideální začátek nového dne :-). Hned dvě masivní komody z borovice Justýnakolekce HARMONY putovaly k sympatickému panu Ivanovi. Přejeme krásné bydlení....

 

Designový nábytek ve španělském stylu se stylovými úchyty a kováním z kolekce MEXICANA vykouzlily v interiéru naši sympatické klientky Hany z Rapotína útulný domov. V těchto interiérech je nábytek MEXICANA v zastoupení – skříň MEXICANA VIT08komoda MEXICANA COM03 a psací stůl MEXICANA. Vedlejší foto pochází z dílny pana KARLA, kterému nyní dělá společnost masivní skříň ANGELIKA se zásuvnými dveřmi. Velmi děkujeme :-).

 

Paní Vladislava vsadila na jistotu zakoupením našeho nejoblíbenějšího produktu, kterým je jídelní stůl SWEET HOME stejně jako paní Věra, ke které putovaly bílé voskovany židličky D 22, rovněž ze zmíňované kolekce. Voskovaný nábytek z kolekce SWEET HOME se může pyšnit svým stylovým vzhledem a kvalitním provedením.

 

 

O tom, že masivní lavice jsou stále IN, jste nás přesvědčili hned několikrát. Dřevěná lavice RUSTICO s úložným prostorem putovala k panu Jiřímu a dvě masivní lavice VINTAGE z kolekce VINTAGE k paní Jarmile. Mějte krásné bydlení :-).

 

 

Děkujeme, za zaslání svých povedených realizací panu Zděňkovi, který si u nás objednal komodu LEONA 16 z masivní borovice z kolekce HARMONY a rovněž sympatické paní Renátě, ke které putovala stylová lavice DESTINY. Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

   

Vstupní prostory našich domovů by měly vždycky vypadat útulně. Vždyť co jako první spatří naše návštěvy, krom nás hostitelů, když jim otevřeme dveře? Ano je to právě předsíň, která společně s námi jako první uvítá naše hosty. Nádherná předsíňová stěna VINTAGE GAR02 zdobí již nyní vstupní interiéry naši klientky Leony a její rodiny. Ať Vám věrně slouží. Děkujeme :-).

Fantastický bílý nábytek z naší kolekce SWEET HOME, kterou jste si tolik zamilovali, našel svůji rodinu v interiérech našich klientů z Velké Bílovice. Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME s područkami, lavice SWEET HOME, komoda SWEET HOMETV stolek SWEET HOMEkonferenční stolek SWEET HOMEknihovna SWEET HOME vykouzlily ve Vašich interiérech tu pravou atmosféru s romantickou příchutí. Děkujeme :-).

 

 

Hned dva kusy rohové komody NIKOLAS v bílé barvě si objednala naše milá klientka Romana a stylově jich zakomponovala do svého interiéru. Výborný nápad. Děkujeme :-).

 

Luxusní břízový nábytek z kolekce RODAN si od nás nechali přivést naši příjemní klienti z Krupky. Nábytek RODAN je v tomto interiéru v barevném provedení ořech. Břízová komoda CARA C7konferenční stolek CATARIN, který si klienti přáli udělat s poličkou, a krásná komoda vyrobena na zakázku. Věříme, že Vám břízový nábytekkolekce RODAN udělal radost :-).

 

Nábytek SWEET HOME se může mimo jiné pyšnit mimo jiné také krásnými skříněmi a stolky z masivní borovice. A právě jeden takový nádherný bílo – hnědý exemplář putoval do Prahy k našim milým klientům. Masivní konferenční stolek SWEET HOME CEN06 putoval zase do interieru našich klientu z obce Přimda. Děkujeme za foto a ať Vám skříň SWEET HOME VIT 08konferenční stolek SWEET HOME CEN06 věrně slouží :-).

 

Tento krásný jídelní set z kolekce SWEET HOME si naši klienti objednali do pro prostory své drahé kuchyně. Jídelní židle SWEET HOME D25taburet SWEET HOME a jídelní stůl SWEET HOME s vyřezávanými nohami v tomto interiéru dokonale ladí. Přejeme krásné stolování :-).

 

Stylový pokojíček zařízený v námořnickém stylu nám předvedla naše milá klientka z Turska. Dokonalá symfonie barev a krásný dřevěný nábytek vykouzlil opravdu krásné místečko, kde se bude spinkat jako na vlnách. Nábytek v tomto interiéru je zde v zastoupení - truhla SWEET HOME, taburet SWEET HOME, postel SWEET HOMEkomoda SWEET HOME a toaletka VINTAGE.

 

Masivní TV stolek z oblíbené kolekce SWEET HOME pyšně zaujal své místo v interiéru u našich milých klientů z města Brandýs nad Labem. Televizní stolek SWEET HOME je zde v barevném provedení bílá-tmavý dub-lak.

Jídelní stůl MEXICANA a jídelní židle MEXICANA plní zodpovědně svoji funkci u našich sympatických klientů. Děkujeme za fotečky :-).

 

Kvalitní a velmi půvabnou postel z bukového masivu LHOTSE LK 180 přinesl Ježíšek synovi naši klientky z Dašic, kterému se tímto splnilo jeho velké přání. Děkujeme a přejeme, ať se mu v této posteli zdají krásné sny.

Foto masivní knihovny z kolekce MEXICANA k nám dorazila z Dambořic. Knihovna MEXICANA je zde v provedení vosk - dub kouřový. Děkujeme :-).

 

Dubový nábytek ATLANTA je vkusná kolekce luxusního dubového nábytku, která dokáže z každého interiéru vykouzlit honosný domov s čarokrásnou dřevitou vůni. Naši milí klienti si od nás nechali přivézt nábytek ATLANTA v zastoupení – dubová knihovna ATLANTA, dubový TV stolek ATLANTA, dubová vitrína ATLANTA, dubový konferenční stolek ATLANTA a dubový jídelní stůl ATLANTA. Velmi děkujeme za krásné fotografie. Ať se Vám krásně bydlí.

 

 

Stylová masivní šatní skříň MEXICANA velmi originálně doplňuje prostory chodby našich klientů malebného města VRACOV v malebném prostředí jižní Moravy. Děkujeme. Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

Vánoční atmosféra ještě stále cítíme z totek našich milých klientů z Plzně, ke kterým putoval krásný a velmi stylový bílý nábytek z naší oblíbené kolekce SWEET HOME. Interiéry tohoto stylového bydlení zdobí jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME, židle s područkami SWEET HOMEkonferenční stolek SWEET HOME a stylový stojan na vína SWEET HOME. Ať se Vám krásně bydlí :-).

   

 

Tyto překrásné dubové exempláře, které představují luxusní dubový nábytek, putovaly k našim milým klientům do Frýdku Místku. Kolekce ORLANDO plní svoje poslání v zastoupení - vitrína ORLANDO 45, vitrína ORLANDO 05, vitrína ORLANDO 46dubový rozkládací stůl ORLANDO 42 a židle s čalouněním PENTA 03. Celá tato nábytková sestava je v barevném provedené BIANCO. Velmi děkujeme a příjemně strávené sváteční chvíle.

 

 

Půvabnou předvánoční náladu vyčarovaly společně se stylovým nábytkem SWEET HOME hned naše dvě milé klientky. První jemná fotografie k nám i s přáním hezkých svátků, dorazila od milé klientky Jarky. Tento jídelní set z kolekce SWEET HOME je tvořen - jídelní židle SWEET HOME D 25 a jídelní stůl SWET HOME. Ostatní fotografie tyrkysově laděného interiéru, nám zaslala naše klientka z Havířova, která si objednala bílou lavici SWEET HOME. Jak je vidno, že i Vaše kočky mají skvělý vkus na nábytek :-).

Oběma klientkám velmi děkujeme a přejeme příjemně strávený Vánoční čas.

 

   

Fakt, že klasický borovicový nábytek z masivu je stále IN, nám dokázeli sympatičtí klienti ze Strakonice, ke kterým putovala vitrína z borovice DEJ 32 a botník z masivní borovice NIKOLAS 82. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

Dokonce i takovou tvář mohou mít dřevěné židlle z kolekce MEXICANA! Naši milí klienti si nechali sedací část židle MEXICANA D22židle MEXICANA D20 opatřit čalouněním a díky tomu nádherně zapadají do celého konceptu zámeckého interiéru. Velmi děkujeme :-).

 

Luxusní dubový TV stolek PORTO dokonale sekne modernímu interiéru obývacího pokoje paní Jany. Moc se Vám to povedlo. Děkujeme :-).

Nahlédnout do originálně zařízeného interiéru jídelního prostranství své kuchyně nás nechal nahlédnout pan Libor, který si přál jídelní lavici CORDOBA. Lavice spolu s ostatním stylovým nábytkem, tvoří dokonalou osobitou kompozici jídelního setu. Koukáme, že máte i velmi stylový stojan na víno :-). Děkujeme…

Fotografie tohoto něžného kuchyňského zákoutí nám zaslala naše milá klientka Martina. Každodenní poklidný život doplnil bílý nábytek z oblíbené kolekce SWEET HOME. Tento jídelní set tvoří bílá lavice SWEET HOMEjídelní stůl SWET HOME a jídelní židle SWEET HOME D 25. Děkujeme....:-)

 

Tuto neobyčejnou polici se pochlubili naši klienti z Hřebeče. Jedná se o rustikální polici RUSTICO COS 17, která utvoří každý interiér osobitým. A nám nezbývá než poděkovat a popřát mnoho klidných nocí pod "stromem z borovice".......

 

Ke slovům paní Moniky z Prahy již nemusíme nic dodávat: " "Konečně máme doma krásný TV stolek. Dlouho jsme hledali kvalitní stylovy masivní nábytek a našli jsme u vás kolekci Sweet Home, která nás ohromila. Stolek je kvalitně vyrobený a brzy ho postupně doplní další úžasné kousky. Děkuji i Vašemu závozníkovi. Byl moc příjemný. Celý proces od objednání, volání si až po doručení byl skvělý. Děkujeme. Ostatní se mohou od Vás učit. " Velmi děkujeme :-).

 

 

Děkujeme našim milým klientům z Ostrožskej Novej Vsi za zaslání fotografii jejich nové komody MEXICANA COM 02, kterou si u nás objednali. Slova majitele mluví za vše: „Posielam Vám odkaz na fotky umiestnenia komody, ktorú sme u Vás zakúpili. Manželke, ale i mne sa veľmi páči. Manželka je z nej unesená...A tým pádom mám z toho radosť, a to veľkú, i ja“.  My jen dodáváme, že Váše spokojenost je naše největší odměna :-)

 

Podkovy pro štěstí, stylové doplňky a černobílá kočka čekající na svoji každodenní dávku lidského pohlazení. I takto může vypadat stylové bydlení v Praze 8. K našim milým klientům putovala předsíňová stěna RUSTICO a komoda SWEET HOME COM 02. Přejeme krásné bydlení :-).

 

Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D 25dřevěný taburet SWEET HOME jsme Vám představovali hned několikrát. Realizace krásné kuchyně od klientů z Velkého Újezdu u Chorušic nám přinesla úsměv na tváři. Znova jsme se totiž přesvědčili o tom, že nemusíte být světoznámý designery, aby měly interiéry Vašich domovů perfektní design. Děkujeme :-). Velmi si Vážíme všech fotografií, které nám posíláte, díky nim víme, že to má smysl :-).

Spodní fotografie jsou od milých klientů z Vacanovic. Děkujeme :-)

 

 

Až k nám cítíme nádhernou vůní borovicového dřeva, kterou chaloupka paní Libuška z Moravské Třebové určitě nyní obklopuje. Dřevěný nábytek z kolekce MEXICANA je v této pohádkové chaloupce v zastoupení - komoda MEXICANA COM 06, komoda MEXICANA COM 09 se čtyřmi suplikami, komoda MEXICANA COM 05, závěsná skříňka MEXICANA, jídelní stůl MEXICANA, židle MEXICANA D25 a krásná truhla MEXICANA zde plní funkci úložné lavice. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Sympatičtí klienti z Petřvaldu vsadili na jistotu, když zvolili pro své interiéry nábytek z velmi oblíbené kolekce SWEET HOME. Do tohoto jídelního zákoutí putoval jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOMEjídelní lavice SWEET HOME a dřevěný taburet SWEET HOME v dvoubarevném provedení. Přejeme příjemné stolování :-).

 

Výhledem na trosky mohutného hradu Potštejn, jen byl založen ve 13, století, a který je dominantou obce stejného jména, jsme se mohli kochat, když jsme přiváželi našim milým klientům skříně z kolekce MEXICANA, aby zabydlely vstupní prostory jejích interiérů. Skříň MEXICANA 10/3skříň MEXICANA 10/1 a předsíňová stěna MEXICANA je zde na přání klientů v barevném zastoupení - ořech. Mějte krásné bydlení :-).

 

Jelikož víme, že není vždy snadné odejít z místa, kde máme své kořeny a začít od začátku, někde jinde. Ale pokud neuděláme první krok, nezjistíme, co na nás čeká třeba o 140 km dále. A stejně i naši milí klienti z Karviné se toho nebáli a Pohořelice pojali za svou novou domovinu. Interiéry zařídili bílým nábytkem SWEET HOME a dekoracemi, díky kterým se celý koncept domova nese v romantickém duchu. Do těchto interiéru putovala komoda SWEET HOME COM 02, rohová vitrína SWEET HOME D 12, komoda na víno SWEET HOME D 35, vitrína SWEET HOME VIT 06, psací stůl SWEET HOME D 38, úzká vitrína SWEET HOME VIT 06, komoda SWEET HOME COM 17závěsná skříňka SWEET HOME, police SWEET HOME a štokrle SWEET HOMENábytek SWEET HOME má zde na přání klientky jiné panty a úchyty jsou zdobeny motivem kvítků. Majitele si rovněž vitríny doplnili o efektivní osvětlení. Děkujeme a přejeme Vám v novém domově jen samé krásné dny.

        

     

     

Velmi děkujeme paní domu z Čáslavi za povedenou koláž, kterou nám zaslala. Moc se Vám to povedlo :-). V tomto interiéru je nábytek z kolekce SWEET HOME reprezentuje- jídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOME a jídelní lavice SWEET HOME. Ať se Vám krásně bydlí :-).

Nové interiéry ložnice přivítaly s nadějí luxusní dubovou postel Atlanta, kterou si její majitele z obce Měchenice od nás nechali dovézt. Dubová postel Atlanta je doplněná o stylový masivní noční stolek Atlanta. Děkujeme :-).

 

Luxusní dubový konferenční stolek Orlando je přepychovým doplňkem obývacího pokoje příjemných klientů z Liberce. Velmi děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

Bílý jídelní set SWEET HOME ze stejnojmenné kolekce se stal ideálním koutkem pro příjemně strávené chvíle u našich milých klientů z Českého Těšína. Jídelní set se skládá z jídelních židlí SWEET HOME a z jídelního stolu SWEET HOME. Děkujeme a přejeme příjemné stolování.

 

Populární kolekce MEXICANA je velmi kvalitní voskovaný nábytek z masivní borovice, kterým se dozajista s potěšením obklopujete. Komoda MECICANA COM 30 cestovala do Českého Těšína, skříň MEXICANA VIT 08/3 putovala do České Kubice a rohová jídelní lavice MEXICANA si našla svoje místo v obci Sedlo u Čimere. Velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-)

      

Také půvabná chaloupka v krásném údolí Bečvy si přála nový nábytek SWEET HOME. V této realizaci si naši milí klienti přáli sníženou verzi lavice SWEET HOME D20jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní stůl SWEET HOME. Do útulné ložnice pak putovala postel 180x200 SWEET HOME a místo nočních stolečků rafinovaně posloužily malá štokrlátka SWEET HOME. Děkujeme :-).

 

 

Nábytek SWEET HOME dobývá srdce mnoha domácností. Výborně se hodí do každého interiéru, ať už moderního či v rustikálním duchu. Naši milí klienti ze Sušice u města Heřmanův Městec, si od nás nechali dovézt hned několik exemplářů z této kolekce. Dominantou tohoto interiéru je knihovna SWEET HOME  truhla SWEET HOME o tom není pochyb. Společnost těmto nádherným exemplářům dělá komoda SWEET HOME, v pracovním zákoutí pak vyniká komoda SWEET HOME, psací stůl SWEET HOME se židlí SWEET HOME a jako stojan na tiskárnu posloužil noční stolek SWEET HOME. Skvělý nápad. Děkujeme :-).

 

 

Dekorace s vůní Velikonočních svátků spočinuly na nádherném borovicovém jídelním stole MEXICANA našich milých klientů z Českých Budějovic. Společnost tomuto stolu dělá jídelní lavice MEXICANA, jídelní židle MEXICANA a taburet MEXICANA. Tento nábytek je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen přírodním voskem v barvě tmavý dub. Děkujeme :-).

 

Jarní nálada vládne v interiérech našich Vážených klientů z města Jičín, známého v celé republice, díky loupežníku Rumcanjsovi. Jídelní set SWEET HOME a taburet SWEET HOME jsou vyrobeny v dvoubarevné kombinaci bílá-světle hnědá medová. Přejeme krásné bydlení :-).

 

Bílý psací stůl SWEET HOME bílá knihovna SWEET HOME zútulnil pracovní kout p. Motyčkové. Ať Vám náš nábytek dělá radost :-).

   

Neboť láska k našim dětem je to jediné štěstí. Takto dokonale se přichystali na příchod svého děťátka mladí manžele Přichystalovi. Dokonalý soulad barev a bílá dětská postýlka LENA vykouzlily nádherný dětský pokojíček, ve kterém se bude nově narozené miminko cítit jako v pelíšku. Děkujeme a přejeme hodně štěstí :-).

   

Také Město Ústí nad Labem mile přivítalo jedno z našich věrných aut, se kterými rozvážíme náš nábytek po ČR. Jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME si získal vážené místo v jídelně našich milých klientů. Děkujeme za krásná fota a těšíme se z toho, že naše jídelní lavice SWEET HOME, jídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOME Vám udělaly radost :-).

 

A zase jedna ze zdařilých realizací zavítala k nám! Tato stylová chalupa s originálním venkovským nábytkem připomínající dění vesnického života, se nachází v Neratovicích. Její majitelé vsadili na osvědčený dřevěný masivní nábytek SWEET HOME a spolu se stylovými doplňky a dekoracemi vytvořili interiéry, ze kterých teplo rodinného krbu přímo sálá. V těchto interiérech vládne komoda SWEET HOME COM02, komoda SWEET HOME COM04, úložná truhla SWEET HOMEpsací stůl SWEET HOME a rustikální skříňka SWEET HOME. Velké díky za tyto krásné fotografie. Přejeme krásné bydlení :-).

   

   

 

Zákoutí, kde vévodí jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní lavice SWEET HOME v jemné bílé barvě je vlastnictvím našich klientů ze Svatav u Brna, které tímto moc zdravíme a děkujeme za fotografie:-).

   

Útulnou jídelnu v anglickém stylu předvedli v celé své kráse naši milí klienti z Uherského Hradiště. Komoda SWEET HOME COM17, rustikální stolek SWEET HOME, masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, kredenc SWEET HOME D14, knihovna SWEET HOME D11, komoda na víno SWEET HOME a barové židličky SWEET HOME dokonale ladí s barovým pultem, který si majitelé nechali vyrobit u místního stolaře. My jsme dopomohli tím, že jsme dodali barvy ve stejném odstínu tak, aby vše bylo dokonalé. Moc děkujeme :-).

       

   

Naši sympatičtí klienti z městečka Rudník u Vrchlabí se rozhodně s chutí obklopují kvalitním dubovým nábytkem. O tom svědčí jejích „dubový interiér, v němž prim hraje dubová vitrína Faro, dubová komoda FARO, dubový televizní stolek FAROkonferenční stůl PORTO a dubový jídelní stůl ATLANTADubový nábytek DEKORT v přírodní podobě, se dá snadno kombinovat. Díky tomu lze získat osobitou dosud neotřelou podobu Vašich interiéru. Velmi děkujeme :-).

     

Stylové zabydlení si zařídil velmi sympatický klient Marek z Českých Budějovic, ke kterému cestoval konferenční stolek SWET HOME a jídelní stůl SWEET HOME v provedení 80x80 cm. Ze snímků je vidno, že tento nábytek Vašemu interiéru velmi prospívá :-).

Snímky bílého pracovního stolu k nám dorazily z krásného města Heřmanův Městec se na území pardubického kraje. Masivní psací stůl SWEET HOME D 39 dokonale ladí se židli SWEET HOME D 25. Taktéž děkujeme....

   

     

Postel je opravdu kvalitně zpracovana, opravdová nádhera!!! Tak touto větou okomentovala luxusní postel z břízového masivu ROSSA naše klientka z dědiny zvané Vysoký Potok. Děkujeme a přejeme, ať se Vám v naši posteli dobře usíná :-).

 

Karolinka je líbezná obec, kterou jsme měli možnost navštívit hned několikrát. Naši stáli klienti, si postupně zvelebují domácnost nábytkem z kolekce HARMONY. Máme radost, že jsme Vám mohli přivézt dvě skříně z masivu DAGMAR a komodu z masivu SOŇA. Velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-).

Poslední foto je od naších klientů z Pavlovic, kteří si u nás objednali komodu EVELINA, rovněž z kolekce HARMONY. Přejeme krásné bydlení :-).

    

   

Jídelní set SWEET HOME, který se skládá z jídelního stolu SWEET HOME a jídelních židlí SWEET HOME D25, doplněný o rustikální taburet SWEET HOMErustikální židli s područkami SWEET HOME získal své čestné místo v útulné domácnosti našich milých klientů z obce Železná Ruda. Paní domu ozvláštnila tento nábytek o bílé kožešiny, které vypadají velmi luxusně. Ať se Vám krásně bydlí. Děkujeme….

  

V kouzelném podhůří Beskyd v obci zvaná Bystřice, roste konkurence slavným modelkám. Tyto dvě okouzlující malé modelky, jejichž rodiče si od nás nechali dovézt masivní bílou lavici SWEET HOME, dokázaly ze svého už tak velmi nabitého programu vytěsnit pár minut, a profesionálně zapózovat pro naše stránky. Velmi děkujeme :-).

 

Domov ve venkovském stylu si zařídili naši milí klienti z obce Velká nad Veličkou. Jsme rádi, že jsme mohli také trochu pomoci a dovézt Vám kredenc z masivu DEJ27, který jste si u nás objednali. Krásně Vám to ladí. Děkujeme :-). Na přání našich klientů je tento masivní kredenc v barevném provedení -  dub.

I Rustikální bílý kredenc SWEET HOME si našel své čestné místo v útulném interiéru našich klientů z obce Blatná. Bylo nám potěšením :-).

   

Sváteční chvíle u nového nábytku SWEET HOME stráví i naši milí klienti, kteří si od nás nechali přivézt jídelní stůl SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME D25. I tyto realizace jsou velmi povedené. Klienti z Uherského Hradiště si přáli stůl v barevné kombinaci bílá - přírodní, s rovnýma nohama. Celo-bílý stůl má nohy vyřezávané. Ano, nábytek SWEET HOME může mít různé podoby. Děkujeme :-).

  

Výraznou dominantou v interiéru našich klientů z Turnova, se stala tato skvělá komoda. Její čisté a klasické linie působí dokonale, co říkáte? Komoda je vyrobena z masivní borovice a u nás si ji můžete pořídit ve dvou variantách, a to Komoda z masivu 4D4S Miriam nebo Komoda z masivu Harmony 4D4S Vanesa. A my samozřejmě děkujeme a věříme, že vám bude komoda dělat radost dlouhá léta.

K této komodě by určitě skvěle ladila i tato Vitrína z masivu Nicolas, kterou si do svého domova pořídila sympatická klientka z Prahy. Samozřejmě velké díky.

   

Náš nábytek putoval i do malebné obce Jívová. Klienti si u nás vybrali do předsíně Předsíňovou sestavu z masívu JANA, která obsahuje zrcadlo, věšák a botník. Navíc se rozhodli pro Lavici z masivu MET411. A udělali dobře, nemyslíte? Jednotlivé kousky nábytku totiž působí přirozeně, nenuceně a hlavně stylově. Posíláme díky do Jívové.

  

   

Tuto skříňku z borovicového masivu si navrhla sama klientka z Domažlic a svou představu si nechala realizovat u nás. Spodní díl je složen z Komody z masivu Nicolas 50 a vrchní je vyroben speciálně na přání naší milé klientky. I vy si můžete plnit své představy a sny o nábytku, a my se je samozřejmě pokusíme bezezbytku uskutečnit. A naší sympatické klientce přejeme další dizajnérské nápady a budeme jen rádi, pokud opět toto dobrodružství podnikne s námi. Děkujeme…

Ačkoli si naši drazí klienti z BYŠICE u nás objednali „pouze“ stolek Mexicana CON, byli velmi laskaví a pro nás nafotili i svou dosavadní kolekci nádherného nábytku MEXICANA z masivního borovicového dřeva. Interiéry domova našich klientů kromě stolku CEN07 dále krášlí také vitrína MEXICANA, komoda MEXICANA COM17, skříňka MEXICANA ACC53pracovní stůl MEXICANAžidle MEXICANA D25. Za úslužnost a fotografie Vám náleží srdečné díky. 


   

Jsme poctěni, když Vám náš nábytek dělá společnost. Fotografie této povedené realizace nám zaslali naši milí klienti z vinařské oblasti na Jižní Moravě, kterým jsme velmi rádi dovezli několik kusů oblíbeného nábytku z kolekce SWEET HOME. Na přání našich milých klientů je pouze vrchní deska ošetřena voskem v barvě hnědá - medová.

Knihovna SWEET HOME, komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolek, vitrína SWEET HOME komoda na víno SWEET HOME je velmi kvalitní nábytek, vyrobený z masivního borovicového dřeva. O konečnou úpravu je postaráno díky přírodnímu vosku v dvoubarevné kombinaci. Ať se Vám krásně bydlí.

Fotografie ve vánoční náladě nám zaslali titéž klienti, jen o několik měsíců později. Nádhera. Děkujeme :-).

   

 

Krásnou jídelnu v selském stylu si zařidili naši milý klienti z Vyšní Lhoty u Frýdku, ke kterým putovala tato selská jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME D25 v barevné kombinaci bílá-ořech. Lavice i židle jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva a ošetřeny na přání klientů pouze přírodním voskem. Přejeme krásné posezení.

    

Dřevěná komoda DEJ 59 vykonává svoji důležitou funkci v domečku našich milých klientů z Prachatic. Komoda z masivního dřeva hodí do jakéhokoliv interiéru Vašeho domova. Zde se stala součástí dětského pokoje. Věříme, že Vám naše komoda poskytne dostatek úložných prostor. Děkujeme :-).

     

Dominantním prvkem této stylově zařízené jídelny našich klientů z obce Kostelní Hlavno, se stal dubový jídelní stůl FARO. Jídelní stůl FARO stejně, jako celá kolekce FARO, je vyroben z masivního dubového dřeva a ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky LIVOS, který je světový výrobce přírodních barev. Velké díky za Vaše fotografie :-).

   

Svůj vstup do domu si takhle hezky dokázali vyladit naši milí klienti z malebné vísky Pchery u Kladna, kteří si u nás objednali předsíňovou stěnu z masivu MET 44. Tato předsíňová stěna je vyrobena z masivní borovice a ošetřena pro svou stávající krásu bezbarvým ekologickým lakem. Děkujeme za krásné fotografie :-).

     

Harmonický interiér dokázala vykouzlit naše klientka z Ústí nad Labem, ke které jsme dopravili hned několik kusu nádherného nábytku SWEET HOME. Určitě mi dáte za pravdu, že se realizace této sympatické paní opravdu povedla. Rustikální rohová vitrína SWEET HOME D12 perfektně ladí s kontrastní výmalbou obývacího pokoje stejně, jako rustikální televizní stolek SWEET HOME a závěsná skříňka SWEET HOME. V prostorách pracovny vévodí rustikální komoda SWEET HOMEdřevěný taburet SWEET HOME slouží jako stojan na tiskárnu. Děkujeme za krásné fotografie.

Rovněž velké díky za foto putují do malebné vesničky Potěhy u Čáslavi, ke kterému putoval rustikální psací stůl SWEET HOME. Tento stůl nemá vrchní desku lakovanou.

Ať se Vám krásně bydlí :-).

      

    

Dětskou postýlku LENA si pro svého drobečka objednali mladí manželé z Rosic u Brna. Bílá barva postýlky působí velmi něžným a čistým dojmem a perfektně ladí s moderním interiérem. Dětská postýlka Lena vlastní veškeré certifikáty o bezpečnosti podle evropských norem.

Děkujeme za krásné fotografie. Přejeme Všechno nejlepší do dalších dnů, neboť to nejlepší z jedné chvilky, dává život do postýlky :-).

     

     

 

Břízové komody našich klientů z Vrbové Lhoty. Břízové komody u klientů jsou mořené v barvě ořech. Velká komoda Feliciano , která má tši uplíky a dvoje dvířek, Břízová komoda Santino K8 

Břízové komody z masívu Dřevěné šuplíkové komody Dřevěné komody z masivní břízy Noční stolek z masívu

Romantický vesnický nábytek z kolekce Sweet Home - Dolní Bousov. Rustikální komoda Sweet Home COM06, Knihovna Sweet Home D11/2 a psací stůl Sweet Home D37.

vesnický nábytek sweet home Bílý psací stůl Sweet Home D37 http://masivni-dreveny-nabytek.eu/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=com06&submit_search= http://masivni-dreveny-nabytek.eu/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=d11&submit_search=

Selská Jizba - Domov U Fontány, Přelouč. Pro vybavení Selské Jizby byla použita Vitrína z masívu Šumava 68A. Tuto vitrínu z masívu nabízíme i jako variantu Vitrína Šumava 68. Vše jsme doplnili o psací stůl z masívu MET181.

selská jizba Vitrína z masívu šumava psací stůl z masívu MET181

Rustikální nábytek Mexicana - Nový Bor. Klient postupně doplňoval celou kolekci Mexicana a nakonec se z toho vyklubal krásný útulný domov :-) 

Rustikální nábytek Mexicana Rustikální nábytek Mexicana Rustikální Vitrína z masívu Mexicana Rustikální komoda Mexicana Rustikální venkovský nábytek mexicana Rustikální vitrína z masívu Mexicana

Rustikální knihovna Sweet Home - Šafaříkovi Kladno. Děkujeme za nádherné fota malého syna paní Šafaříkové!!! Krása

Knihovna Sweet Home Rustikální knihovna D11 Rustikální knihovna Mexicana dřevěná židlička z masívu

Rustikální nábytek Sweet Home - Zájezdní hostinec na Štěpáně. Útulné prostředí nadchne všechny milovníky dobrého jídla. 

   kolekce sweet home - rustikální nábytek venkovský styl nábytek sweet home

Zahradní nábytek z masívu - Semily. Zahradní nábytek jsme přivezli do malebné vesničky nedaleko Semil. Krásně se vyjímá na terase nové dřevěné roubenky, kterou si majitelé vysnili.

  zahradní nábytek z masívu

Rustikální stylový stůl KALA III - paní Anna, Hrádek. Tento krásný a velmi stylový dubový stůl Kala si paní Anna pořídila ke své sedací soupravě, kterou má již 15let. To je důkaz toho , že masivní stylový nábytek se hodí do každé domácnosti.

rustikální stůl dubový stůl Kala stylový konferenční stolek

Dubová vitrína Atlanta - paní Alice, Praha

  

Zahradní nábytek - balkónový komplet LUK - Hrdličkovi - Šumava

balkónový set Luk zahradní nábytek LUK dřevěný zahradní set

Břízová komoda Donella u paní Smetanové - Praha

Břízová komoda Donella Břízová komoda Donella Břízová komoda Donella

Pracovní stůl - na zakázku - břízový masív - pohledová zadní strana

pracovní stůl z břízového masívu břízový pracovní stůl

Dřevěná truhla od pana Kozelky z Jihlavy

 truhla z masivutruhla z masívu

Rustikální skřínka u paní Adélky - děkujeme :-)

  rustikální skřínka acc53