Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Selská truhla MEXICANA ARC13

Selská truhla MEXICANA ARC13

...a Vaše poklady budou v bezpečí.....

Když se řekne úložná truhla, představí si určitě každý něco jiného. Někomu určitě vyplují na mysl vzpomínky na staré časy a babiččinu světničku. Někdo má truhlu spojenou s tajemným pokladem pirátů či si představí truhlu plnou zlaťáčku v loupežnické jeskyni. Pokud se Vám zdá, že se na tyhle nádherný nábytek již zapomnělo, vězte, že to pravda rozhodně není. Dřevěné úložné truhly jsou oblíbenými stále, a to nejen jako praktické úložné prostory, ale i jako dokonalé designové doplňky do každého moderního interiéru. Navíc truhla může složit i jako skříň, komoda, konferenční stolek či lavice.

Představujeme novou rustikální truhlu MEXICANA ARC 13 z oblíbené kolekce MEXICANA, která může být skvělým pomocníkem k uložení věci i dnes. Jejím takřka tajemným vzhledem se určitě budete rádi obklopovat v jakémkoliv moderním interiéru, či interiéru zařízeném v selském či rustikální stylu. Dřevěná truhla totiž také pomáhá udržovat pořádek a nabízí i nespočet možností využití. Může sloužit jako úložna na knihy, časopisy, plédy, ubrusy, sezonní věci, ložní prádlo, anebo třeba může být i praktický dřevěný box na hračky, do kterého Vaše nezbedné dítko nahází bez problémů svoje oblíbené hračky. Truhla stylově zapůsobí i jako úložná lavice, TV stolek či konferenční stolek. Dá se do nich schovat spoustu drobnosti, které se kolem neustále povalují, tak aby interiér působil vždycky uklizeným dojmem.

      

Úložná truhla MEXICANA ARC 13, stejně jako celá kolekce MEXICANA, je nádherný rustikální nábytek, vyrobený masivního borovicového dřeva, které je ošetřeno přírodním voskem v různých barevných variantách. Kouzlo borového nábytku spočívá v jeho neopakovatelné kresbě, která je díky vosku vyzdvihnutá. Voskovaný nábytek je sametově jemný a nádherně voní. Tato přírodní vůně Vám ještě dlouho bude ve Vašich interiérech přetrvávat. No to dáme krk :-)

Mějte krásný den.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód