Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Matrace FRODO AIR – na vzdušných vlnách luxusu.

Matrace FRODO AIR – na vzdušných vlnách luxusu.

Pokud Vám záleží na zdravém a kvalitním spánku, určitě víte, že je velmi důležité správný výběr postele a správné matrace, abychom mohli svěží vstávat do nového dne. Dnes Vám chceme představit matraci, která Vám poskytne maximální komfort, hluboký spánek všem bez rozdílu věku.

Matrace FRODO AIR je velmi luxusní pětitónová oboustranná matrace s volitelnou stranou matrace – SOFT (oranžová vrstva) a HARD (modrá vrstva), s hřebenovým zámkem vrstev, díky kterým není potřeba lepidel. Vlnkovaný nelepený spoj dovolí matraci dle potřeby rozdělit a jádro matrace vyluxovat či vyvětrat. Tyto vlastnosti matrace ocení zejména osoby trpící alergiemi. Profilace ve tvaru vlnky navíc zajistí optimální prokrvení pokožky a uvolnění svalstva v průběhu spánku.

 

Matrace FRODO AIR tvoří komfortní Viscoelastické BIO pěna, která poskytne dokonalou relaxaci pro Vaše tělo i mysl, vysoký komfort spánku a úlevu pro Vaše tělo a klouby. Viscoelastická BIO pěna se vyrábí pouze z přírodních materiálů, bez použití ropy.

Matrace s línou pěnou (visco, paměťová pěna) poskytne uživatelům maximální komfort a hluboký spánek. Paměťová (visco, líná) pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. To zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech polohách spánku (na zádech a hlavně na boku). Díky svým tvarovacím vlastnostem nenarušuje krevní oběh v průběhu spánku a nedochází tak k "přeležení". V kombinaci s vlnkovou profilací poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti a výtečný komfort.

Jádro matrace je tvořeno odolnou flexibilní pěnou Flexifoam® s vlnkovaným hřebenovým zámek, který zajistí bezvadnou vzdušnost matrace.

Součástí je potah Welless Line s 3D klimatizační mřížkou Thermo&Air Control, což je speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnost).

Potah je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Potah je snímatelný a je konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovin tak, aby bylo možné vyprat v případě potřeby pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Potah lze prát do teploty 60°C.

Matrace FRODO AIR nabizíme s volitelnou výškou matrace 18 cm, 22 cm a 26 cm.

Při koupi postele a matrace u nás získáte slevu na matraci 5%.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód