Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Rustikální vitríny SWEET HOME z masivní borovice.

Rustikální vitríny SWEET HOME z masivní borovice.

Prosklené vitríny z masivní borovice.

Vitríny jsou určitě velmi krásný nábytek, který dodá každému interiéru nadčasovou eleganci a tu pravou jiskru. Jsou nedílnou součástí nejen obývacích pokojů, jídelen i kuchyní. Hodí se také do stylově zařízeného interiéru chalupy i chaty. Rustikální vitríny se pak stávají dominantou daného interiéru. Pokud hledáte prosklené bílé vitríny,  pak je tady pro Vás nábytek SWEET HOME, který dopřeje pocítit romantickou atmosféru venkovského prostředí našich babiček.

 

Představujeme bílé rustikální vitríny z kolekce SWEET HOME, které jsou velmi krásné celodřevěné vitríny z masivu, jenž prezentuje oblíbený vesnický či venkovský styl, který si sebou přináší příchuť francouzského venkova Provence či anglického stylu Vintage. Osloví však také ty, kteří dávají přednost opravdu kvalitnímu dřevěnému nábytku v tradičním rustikálním pojetí, avšak v originálním novém kabátu.


Rustikální vitríny SWEET HOME  jsou vyrobeny z masivní borovice a ošetřeny bílým a světle hnědým přírodním voskem. Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a zadní část vitríny, díky čemuž působí vitrína opravdu luxusně a stylově.Vitrína nabízí prosklenou část s policemi na uložení dekorativních předmětu či knih. Ve spodní části nabízí šuplík na uložení všeho, co je libo.

Kolekce SWEET HOME je zhotovena z borovicového masívu a ošetřena voskem na přírodní bázi. Pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří sololit. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný krásu a ojedinělost venkova.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód