Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Rustikální chalupářský nábytek MEXICANA pro dům, chatu i chalupu.

Rustikální chalupářský nábytek MEXICANA pro dům, chatu i chalupu.

S MEXICANOU natotata bude šťastná nejen chata.

Také se necháte unášet nádhernou vůni borovicového dřeva a máte potřebu si dřevěný nábytek sem tam pohladit, abyste při doteku kůže na dřevo mohli cítit jeho dřevitou strukturu? Že ano? Tak to jsme na tom stejně :-). Věříme, že rovněž stejné pocity prožívají i naši milí klienti, ke kterým putoval velmi oblíbený nábytek z kolekce MEXICANA. Nechte se tedy inspirovat.....

 

Nábytek MEXICANA je výbornou volbou pro jakékoliv interiéry Vašeho domova a výborně se hodí i jako oblíbený chalupářský nábytek. Všude, kde budete chtít vykouzlit útulné prostory s duchem a historií vesnické chalupy, bude nábytek MEXICINA to pravé ořechové. A spolu se stylovými doplňky a dekoracemi Vaše interiéry dostanou ten pravý venkovský raz.

   

Nábytek MEXICANA je vyráběný po dlouhá léta z generace na generaci. Vyrábí se z masivního borovicového dřeva, které se následně ošetřuje přírodními vosky s barevnými pigmenty v barvě světle hnědé medové, kaštan, ořech, dub tmavý, dub kouřový anebo vosk bezbarvý. A právě na skříň MEXICANA 10/3skříň MEXICANA 10/1 a předsíňovou stěna MEXICANA v „ořechovém“ vosku můžete vidět na fotkách od našich klientů z Potštejna, které i za velké frekvence, pojmou všechny milence :-).

Nábytek MEXICANA nemusí však dominovat jen vesnickému interiéru. I v moderních interiérech bude prostě stylový. Hodí se k jakémukoliv stylu. A třeba s vůněmi exotických dálek, jak je vidno na fotech našich klientů z Nového Boru.

 

O tom, že ve společnosti tohoto nábytku velmi rádi stolujete, jste nás přesvědčili hned několikrát. Na fotu jídelním stůl MEXICANA, jídelní lavice MEXICANA, jídelní židle MEXICANA a taburet MEXICANA, pro změnu zase ve vosku dubovém“.

Děkujeme všem klientům za zaslání fotografií.

Přejeme krásné bydlení :-).

 

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód