Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Bílý nábytek SNĚHURKA do dětského i studentského pokoje.

Bílý nábytek SNĚHURKA do dětského i studentského pokoje.

Nábytek převlečen do něžné bílé barvy s pohádkovým názvem SNĚHURKA určitě bude velkým přínosem pro všechny menší i větší děti, které touží po kouzelném pokoji, jenž by nesl příznačné označení „cool“. Nábytek z masivu SNĚHURKA dokáže udržet krok s každou etapou dětské věkové kategorie. Tento, troufnu si říct, kouzelný nábytek, dovolí všem kreativním duším mít pokoj vymalovaný či doladěný do barev, které zrovna frčí, či takové, na které zrovna Vaše dítě lpí. Malým slečnám dovolí mít pokojíček vymalovaný třeba narůžovo a velkým slečnám v crazy či rockovém stylu. A vždy bude výsledný efekt perfektní, neboť nábytek SNĚHURKA má opravdu co nabídnout.

Nábytek SNĚHURKA je vlastně takovým nováčkem v našich dosavadních řadách masivního dřevěného nábytku. I když jejími pokrevními sourozenci jsou nábytek AMÁLKA a nábytek MATĚJ, ze SNĚHURČINY přítomnosti se můžeme těšit až nyní. A určitě je na co se koukat. Možná Vám to připadá jako klišé, ale pravdou zůstává, že borovicový nábytek se ještě stále řadí mezi nejvíce žádaný nábytek do dětského, studentského pokoje i ložnice.

Nábytek SNĚHURKA je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen ekologickými barvami, které jsou vyrobeny tak, aby splňovaly přísné podmínky EU. Borovice je dřevo pověstné svými výraznými letokruhy a příjemnou vůni, která se v interiérech dokáže rozvonět ještě dlouho po tom, co jsme si nábytek pořídili. I když se jedná o dřevo, které se řadí k měkčím dřevům, oblíbenost, kterou se může pyšnit nábytek z borovice, je díky své příznivé pořizovací ceně a kvalitě nepřekonatelná. Čistou bílou podobu nábytku SNĚHURKA propůjčila bílá barva, která je nanesena lakováním. Díky technice lakování, je textura dřeva tohoto nábytku celkově překryta barvou, tudíž je na omak příjemně hladký.

Pokud tedy máte v plánu zařizovat interiéry dětského či studentského pokoje, můžete dát tomuto bílému nábytku zelenou. V kolekci SNĚHURKA bydlí bílá dětská postel z masivu, bílé komody z masivu, bílý noční stolek z masivu, bílé knihovny z masivu, bílé regály z masivubílé skříně z masivu i bílý psací stůl z masivu. Prostě kompletní výbava do interiéru dětského i studentského pokoje. Hrany nábytku z této kolekce jsou jemně zaoblené, aby zajistily větší bezpečnost při každodenním používání.

Určitě není třeba připomínat, že masivní dřevo je tím nejlepším a nejkvalitnějším materiálem, který se používá při výrobě nábytku. Jen nábytek z masivního dřeva nepředstavuje v interiérech žádná zdravotní rizika, tudíž je tou nejlepší volbou do interiérů pokojů našich děti, i do pokojů pro alergiky. A nemluvě o dokonalé stabilitě, snadné údržbě a luxusní podobě, jenž se žádný jiný materiál používaný v nábytkářském průmyslu, pyšnit nemůže. Takové to vlastnosti můžeme přisuzovat jen nábytku, který byl zrozen z masivního dřeva.

A možná, právě stejně jako známy dřevěný Pinocchio, má i nábytek Sněhurka svou křehkou a něžnou duši. A je jen důkazem toho, že se sny mohou stát skutečností, pokud si to budeme opravdu přát.

Tak je možná na čase splnit sen i našim dětem, které budou mít z pokoje, jemuž vévodí bílý nábytek SNĚHURKA určitě velkou radost.

Vždyť děti jsou to nejlepší z nás.

Mějte krásný den :-)

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód