Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Rustikální barová židle SWEET HOME

Rustikální barová židle SWEET HOME

Pokud se Vám zdá, že nábytku ze dřeva už dávno odzvonilo, opak je pravdou. Dřevěný nábytek totiž neztratil svůj šmrnc a ještě stále dokáže udávat styl. Zálibu v tomto nábytku nachází stále větší počet našich zákazník, tudíž se snažíme náš sortiment stále doplňovat o nové exempláře, takové, u kterých jsme přesvědčeni, že se Vám budou líbit.

 

    

Novinkou v našem e-shopu je, jak již titulek sám napovídá, rustikální barová židle, která přibyla do rodiny s názvem SWEET HOME. Barovky, jak lze zkráceně nazvat, tento stylový nábytek, se skvěle hodí do interiéru, kde jsou k dispozici kuchyňské ostrůvky či barové pulty. V těchto prostorách barovky skvěle vyniknou, působí stylově a navíc mají i svou praktickou stránku. Pokud vám přijde návštěva, nemusí sedět daleko od Vaší pracovní plochy, a určitě velmi ráda příjme místo právě na barové židli. I při přípravě kávy či občerstvení budete se svými blízkými stále v kontaktu, tudíž se nebudou cítit osamocení, a vy jako správná hospodyňka jím v klidu můžete připravovat oblíbené pochoutky.

  

Barová židle SWEET HOME je určitě číslo jedna, v kategorii barových židlí. Dostala do vínku stabilitu, dlouhověkost a krásu. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva, s konečnou úpravou přírodních vosků. Tyto přírodní vosky dokáži podtrhnout přírodní strukturu dřeva. Nemají tendenci ji překrývat, tak, jako třeba barvy. Struktura borovicového dřeva je zřejmá na pohled i na dotek. Opravdová krása.

Nechte se proto zlákat a pusťte si do svých domovů styl a šmrnc, který Vám tato vysoká slečna dozajista přinese. A spolu se svými sestrami a bratry z velké rodiny zvané SWEET HOME, Vám dokáží zařídit jakýkoliv interiér Vašeho domova.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód