Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Zasněžený jídelní nábytek.

Zasněžený jídelní nábytek.

Led, sníh a mráz. Tak takto se v těchto dnech prezentuje bílá královna se světoznámým jménem ZIMA. Předvádí nám svůj kouzelný a romantický charakter, při pohledu na zasněžené čapky hor, na přikryté stráně či lesy, které obvykle hýřící mnoha barvami, dostávají nyní společnou peřinu bílého zabarvení.

Symbolem bílé barvy je čistota, něha, jemnost a neposkvrněnost. Někde jsem četla, že milovníci této barvy jsou předvídaví, vyrovnaní, ohleduplní a velmi moudří. A snad právě tyto vlastnosti dohnaly naše milé klienty ke koupi opravdu velmi kvalitního nábytku do své jídelny, kterou poeticky nazýváme „srdce domova.

Romantickou podobu svým jídelním prostorám vdechli, díky nábytku z kolekce SWEET HOME, naši milí klienti ze Svatav u Brna, ke kterým jsme měli tu čest dopravit masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní lavici SWEET HOME z borovicového masivního dřeva.Tento jídelní stůl má rovné nohy, ale může mít i nohy ozdobně vyřezávané.

    

Nábytek z kolekce SWEET HOME se dokáže přizpůsobit na jakékoliv potřeby interiéru, tudíž je nábytek z kolekce SWEET HOME k dostání i v barevném harmonii bílá - přírodní (od klientů z Uherského Hradiště), anebo bílá-ořech (od klientů z obce Železná Ruda), kterým k této jídelní sestavě přicestoval ještě masivní taburet SWEET HOME.

   

   

Nábytek z této velmi populární kolekce je zhotoven z masivní borovice. O ošetření je postaráno díky přírodnímu vosku, který má nadání, nepřekrývat přirozenou strukturu dřeva, ale naopak ji ještě více zdůraznit. Takže každý kus z tohoto ušlechtilého nábytku je díky jedinečné struktuře dřeva originálem.

Dřevěný nábytek je velmi stabilní a na dotek příjemně hřejivý. Takže se nemusíte bát, že Vám roztaje tak, jako první sněhová vločka na dlani.

Přejeme krásný zasněžený den.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód