Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Kousek Francie na Jižní Moravě.

Kousek Francie na Jižní Moravě.

Francouzský venkov nemůže svou romantickou podobu zapřít. Provence je kousek země, do kterého se člověk vždycky rád vrací. Zde se čas pokaždé na chvíli zastaví. A to je dobře, neboť v dnešní uspěchané době se člověk jen velmi těžko dokáže soustředit na něco jiného, než na pracovní povinnosti. A rodinný život jde tak nějak stranou….

Naši milí klienti určitě vědí, co to je rodinná pohoda, neboť si do svého domova pořídili nábytek z kolekce SWEET HOME a velice útulně ho dokázali přetransformovat do své podoby. Vhodnými doplňky mu dali tvář takovou, jakou chtěli. Tvář s nádechem Francouzského venkova.

 

Protože je Jižní Morava jedno z nejmalebnějších území v Česku, které je navíc známo svým výborným vínem a velmi vstřícným lidem, určitě tuto praktickou komodu na víno využijete. Zaručí, že vaše oblíbená vína bubou profesionálně a bezpečně uložena.

Harmonický celek dotváří také komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolek, vitrína SWEET HOME, komoda na víno SWEET HOME a knihovna SWEET HOME.

 

Nábytek SWEET HOME je velmi jakostní nábytek z masivního borovicového dřeva, který jde ruku v ruce s tradicemi a přírodou. K závěrečné ochraně nábytku je použit čistě přírodní vosk v barevné kombinaci bílá-světle hnědá medová. Na přání naších klientu je u tohoto nábytku zvolena pouze vrchní deska v hnědém vosku. Nábytek SWEET HOME se však dokáže podvolit každému vašemu snu.

   

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód