Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Rustikální nábytek do jídelny SWEET HOME Vyšní Lhoty

Rustikální nábytek do jídelny SWEET HOME Vyšní Lhoty

Masivní nábytek z kolekce SWEET HOME prokoukl v jídelně našich vážených klientů z Vyšní Lhoty u Frýdku, kterým jsme přivezli tuto nádhernou lavici SWEET HOME D25 a židle SWEET HOME D25. Děkujeme za krásné fotografie :-). A ať se Vám krásně sedí.

 

Jídelní lavice SWEET HOME i židle SWEET HOME D25, stejně jako celá kolekce SWEET HOME je kvalitní masivní nábytek, vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen přírodním voskem v bílé anebo dvoubarevné kombinaci bílá - světle hnědá.

Lavice i židle na fotografiích našich klientu jsou v barevné kombinaci bílá-ořech, podle jejich přání. Nemusí však zůstat pouze u ošetření voskem, lze sedací část následně ošetřit transparentním lakem. Rovněž lze lavici objednat i v celobílé barevné variantě anebo jako rohovou lavici.

 

Nábytek z masivu bude vždy na výsluní. Jeho atraktivnost nikdy neomrzí, a za zmínku určitě stojí i fakt, že nábytek z masivního dřeva, bude skvělým společníkem po dlouhá leta. Dřevěným nábytkem se dá zařídit prakticky každou místnost vašeho domova. Ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, pracovnapředsíň a samozřejmě i kuchyň a jídelna Vám určitě za kvalitní nábytek poděkují.

1 Komentářů

  • Avatar
   Roman Rozumek
   srp 9, 2018

   Dobrý den. Máme vážný zájem o rohovou jídelní lavici typ Provance. Rozměry 240 x 260 cm. + stůl a židle. Prosím, ozvěte se na kontakt 608 80 60 92. Děkuji Rozumek.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód