Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Vesnický pracovní stůl SWEET HOME Potěhy u Čáslavi.

Vesnický pracovní stůl SWEET HOME Potěhy u Čáslavi.

Tento masivní psací stůl SWEET HOME si našel cestu k našemu klientovi do líbezné vesničky Potěhy u Čáslavi. Jeho masivní provedení a perfektní stabilita byly určitě hlavními kritérii při výběru psacího stolu, neboť psací stoly z masivního dřeva jsou velmi vyhledávané a oblíbené také pro svou dlouhou živostnost a pro svou takřka bezúdržbovou stránku. Je nám ctí, že právě k Vám jsme mohli tento nádherný exemplář v bílo-hnědé barevné kombinaci dovést. Věříme, že s ním budete nadmíru spokojen.

Pracovní stůl SWEET HOME je dřevěný PC stůl, pracovní či psací stůl vyroben z  borovicového masivního dřeva a ošetřen jen přírodním voskem. Vrchní deska pracovního stolu je na přání klienta ošetřena také pouze voskem, lze však na žádost vrchní desku i nalakovat. Barevnou variantu psacího si také můžete zvolit sami. Lze ho vyrobit v hnědo-bílé barevné kombinaci, anebo jen v bílém vosku. Náš klient zvolil hnědo-bílou barevnou variantu a doplnil ho koženým křeslem. Celá kombinace působí velmi luxusním dojmem.

Za dominantní prvky lze považovat také kovové retro úchyty psacího stolu, které jsou úmyslně zrezivělé – zkorodované, a dekorativní frézování, které dělá z nábytku z kolekce SWEET HOME nábytek s nevšedním romantickým duchem, který skvěle zapadá do jakéhokoliv interiéru Vašich domovu a dokáže se podřídit každé Vaši představě o novodobém bydlení ve venkovském či vesnickém stylu v moderním pojetí.

   

Kolekce SWEET HOME nabízí také mnoho dalších opravdu elegantních kusů nábytku do jakéhokoliv interiéru Vašich domovů.

Do pracovny doporučujeme také knihovny SWEET HOMEvitríny SWEET HOME a židle SWEET HOME, která by také dokonale ladila s tímto pracovní stolem.

A proč si třeba do pracovny nepořídit také kredenc? Fantazii se meze nekladou :-).

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód