Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Vitrína MEXICANA jako prestižní nábytek pro obývací pokoje.

Vitrína MEXICANA jako prestižní nábytek pro obývací pokoje.

Dalo by se říct, že obývací pokoj je vlastně jakási prestižní místnost, kterou bychom rádi předvedli svým hostům, přátelům či rodině, když k nám přijdou na návštěvu. Určitě mi dáte za pravdu, že se jedná zároveň i o odpočinkovou či relaxační místnost, ve které trávíme poměrně mnoho času, ať už s rodinou anebo sami s teplým čajem a knihou v ruce. Stylový obývací pokoj si přímo žádá originální dřevěný nábytek, který s Vámi bude trávit veškerý volný čas a zároveň vykouzlí potřebnou atmosféru pro relaxaci či k posezení s Vašimi blízkými.

 

Pokud tedy dovolíte, rádi bychom Vám představili vitríny z rustikální kolekce MEXICANA, které veškeré tyto požadavky splňují a zároveň jsou i krásným nábytkem ideálním k vystavení porcelánu po babičce, nebo jiných drobných či vzácných suvenýrů. Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní vitrínu pro Váš obývací pokoj tak právě vitríny z kolekce MEXICANA jsou krásnými exempláři, které přinesou více elegance a zároveň jsou i známkou poctivé řemeslnické práce

Obývací pokoj s vůní dřeva.

Vitríny z masivu MEXICANA se prezentuji dokonalým designem a stabilitou, díky které do nich můžeme bez obav aranžovat křehké sklo i naše milé suvenýry z cest. Vitríny MEXICANA jsou vyrobeny ze 100% masivního dřeva, takže jejich tvar zůstane po celou dobu životnosti stejný. Masivní dřevo je samozřejmě ekologický materiál, což určitě ocení vyznavači přírodních materiálů či alergici. Vitríny, stejně jako i další nábytek kolekce MEXICANA, je ošetřen voskem na přírodní bázi, anebo barevným pigmentem a následně polomatným lakem.

   

Vitríny MEXICANA jsou k dispozici v několika zajímavých barevných variantách. Paleta barev je velmi široká, takže produkt dokonale zapadá do tlumeného a klidného obývacího pokoje, stejně jako extravagantního či honosného sídla.Tento precizně vyrobený kus nábytku jistě perfektně zapadne do jakéhokoliv pokoje a zapůsobí „wow“ efektem.

 

Dřevěné vitríny MEXICANA do obývacího pokoje jsou k dispozici rovněž v několika velikostech! Největší vitríny, jako jsou vitrína MEXICANA VIT66 3D anebo vitrína MEXICANA VIT23 3D,  se skládájí ze 3 segmentů. Takový to prostor pojme i ty největší jídelní servisy, kterými se chceme pochlubit. Její pevná konstrukce nám navíc umožní vystavit i mnohem těžší předměty. Pokud však nemáte dostatek prostoru, nabízíme i menší jedno dveřové vitríny. Tyto menší vitríny rovněž krásně vyzdobí Váš obývací pokoj a navíc bude mít každý suvenýr svoje místo.

Pokud tedy toužíte po opravdovém a poctivém kusu dřeva, vitríny MEXICANA jsou určitě tou pravou volbou. A vězte, že nebudete litovat, protože nábytek MEXICANA se vyznačuje estetikou a precizním zpracováním.

 

 

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód