Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Dřevěné jídelní stoly pro teplo rodinného krbu.

Dřevěné jídelní stoly pro teplo rodinného krbu.

V každé jídelně či kuchyni někdy i v obývacím pokoji musí být jídelní stůl. Jedná se o kus nábytku s tradicí, který spojuje lidi při jídle. Je svědkem všech rodinných oslav, událostí či jen každodenního pití kávy. Vždyť kde jinde se sejde celá rodina, než u dobrého jídla a pití. Dopřejme si tedy jídelní stůl, který je vyroben podle nejvyšších standardů kvality, aby každá chvíle strávená s ním byla příjemná a pohodlná a vždy něčím nezapomenutelná.  

Odolný a elegantní.

Masivní dřevo je velmi cenná přírodní surovina, která dává každé místnosti jedinečný charakter. Dřevo je prostě útulné, teplé a provoní každý interiér přírodou. Jídelní stoly, které jsou ručně vyrobené s důrazem na každý detail, upoutají pohledy nejedny návštěvy, ale zanechají rovněž i jedinečný dojem. Je těžké kolem nich jen tak lhostejně projít bez povšimnutí. Jídelní stoly z naší nabídky svědčí o náročné, řemeslné zručnosti, se kterou je dozajista spojena i špetka vášně. Vypadají fenomenálně a vyznačují se jemnou elegancí.  

Široká škála produktů.

Ať už si dopřáváme výborný oběd či jen odpolední kávu, stoly z masivního dřeva u kterých trávíme poměrně mnoho času, jsou jednoznačně nadčasové a elegancí. Menší, větší, rozkládající se nebo ne, vždy si najdou místo na jedinečných místech a budou sloužit mnoho let.

Rustikální stoly z masivní borovice. 

Tradice a inspirace venkovským stylem, to je rustikální nábytek. Rustikální nábytek dodává našim interiérům příchuť venkovského stylu a vrací nás do dávných dob našich babiček, které žily v souladu s přírodou a tradicemi. Do dob, kdy styl i směr určovala pouze příroda.

Jídelní stoly z kolekce SWEET HOME či jídelní stoly VINTAGE s hnědou deskou stolu a bílými nohami vypadají velmi elegantně a dokonale navodí atmosféru francouzského venkova Provence. Takováto dvoubarevná kombinace vypadá fenomenálně, a výrazně prokreslí celý interiér.

Pro milovníky venkovského stylu máme v nabídce stoly z oblíbené kolekce MEXICANA anebo stoly z kolekce RUSTICO. Stoly z těchto kolekcí jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva a ošetřeny voskem na přírodní bázi. Vosk podtrhne unikátní kresbu masivního dřeva, kterou si každý stůl nese naprosto unikátní, tudíž budete mít jistotu, že naprosto totožný stůl nebude vlastnit nikdo jiný.   

Ale nejen z borovice může být vyroben Váš nový jídelní stůl.

V naší nabídce naleznete rovněž břízový jídelní stůl FIDELIO, který  je kvalitní a velmi bytelný jídelní stůl, který se stane dominantou každé jídelny. Je ručně vyroben z břízového masivního dřeva a ošetřen voskem, aby se zachovala jeho přirozená podoba na dlouhou dobu. Stůl nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. 

Novinkou, kterou jste si oblíbili je rovněž masivní dubový stůl NEGRO či dubový jídelní stůl TIMBER. Oba jídelní stoly jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a dozajista překvapí svou kresbou dřeva a masivním vzhledem.  V naši nabídce naleznete i další širokou škálu stolů z dubového dřeva či stoly z bukového dřeva, ze kterých si dozajista vyberete. S výběrem mile rádi pomůžeme.  

Přejeme krásné bydlení.

Mohlo by Vás ještě mohlo zajímat:

Styl bydlení Provence.

Bydlení ve vesnickém stylu.

Jídelna ve stylu Provence.

Přírodní materiály hrají prim.

Dřevěná kredenc s příchutí dob našich babiček.

Jaká surovina je pro nábytek nejvhodnější?

Nábytek RODAN - vymazlený březový nábytek.

Buk a bukové dřevo.

Bydlení ve stylu francouzského venkova Provence.

Bříza a břízový nábytek

Dub a dubové dřevo

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód