Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Jídelní židle a stoly z kolekce JAKERS.

Jídelní židle a stoly z kolekce JAKERS.

Vítejte ve světě, kde na Vás čeká příjemné posezení a stolování s vůní bukového či dubového dřeva. U jídelních stolů a jídelních židlí z kolekce JAKERS strávíte ne jedny příjemné chvíle. Kolekce jídelního nábytku JAKERS nabízí širokou škálu barevných variant a čalounění, tak abyste si doladili interiér k dokonalosti. Ať už si tento nábytek pořídíte do jídelny či kuchyně, či židle k psacímu stolu či do kanceláře či pracovny, vždy Vás přesvědčí o kvalitním zpracování a perfektním designu.

A vůně dřeva se ponese celým Vaším interiérem……

Svět jídelního nábytku, se kterým bude Vaše bydlení útulným domovem.

Stoly z kolekce JAKERS jsou vyrobeny kombinaci masivního dřeva a dubové dýhy. Nohy stolu jsou vyrobeny z masivního dubového či bukového dřeva a deska stolu z dubové dýhy. Kolekce JAKERS nabízí kulaté jídelní stoly, hranaté jídelní stoly, a ti kteří mají velkou rodinu určitě ocení stoly, které se dají snadno rozložit. Široká nabídka židlí z kolekce JAKERS, nabízí rovněž provedení jak v dubovém, tak v bukovém masivu. Bukové či dubové židle JAKERS nabízí širokou barevnou škálu čalounění, ze kterého si určitě vyberete.

Dubové stoly a židle JAKERS

Nábytek z masivního dubového dřeva je pro svou pevnost a trvanlivost velmi žádaný. Dubový masivní nábytek překvapí zároveň i svou originální a neopakovatelnou kresbou. Dubové dřevo velmi dobře vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání sucha a vlhka. Nabízíme volbu v lakované či olejované verzi. A je jen na Vás jaké verzi, dáte přednost.

 

Dubový masivní nábytek lakovaný, je ošetřen polomatným lakem. Nabízí širokou škálu barev - dub přírodní, dub - sonoma, dub - rustikal, dub - brunat, dub - antická třešeň a bílá. Dubové stoly a židle olejované nabízejí ke kombinaci čtyři barevné odstíny – dub přírodní, dub bianco, dub páleny a dub jantar, které výborně ladí s kolekci DEKORT.

Bukové stoly a židle JAKERS

Bukový masivní nábytek si získal Vaši přízeň díky stylovému vzhledu a nádherně kresbě dřeva. Pokud milujete bukový masiv, určitě víte, že bukové dřevo je poměrně těžké a tvrdé a jeho vlastnosti jsou velmi ceněné. Nábytek z bukového masivního dřeva z kolekce JAKERS je ošetřen lakem.

Nabízíme rovněž volbu barevné kombinace - buk - přírodní, buk - olše medová, buk - rustikal, buk - sonoma, buk - tmavý ořech a buk - třešeň. Pokud si chcete svůj interiér zařídit ve stylu Provence, může se tento nábytek přeměnit do něžné bílé barvy. Bukový nábytek v bílé barvě je za příplatek.

 

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód