Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Bydlení ve vesnickém stylu.

Bydlení ve vesnickém stylu.

Vesnice a vesnické prostředí v nás vždy vyvolává vzpomínky na dětství. Na prázdniny na venkově, strávené uprostřed ničím nerušeného vesnického života s vůní čerstvě pokosené trávy a právě upečeného švestkového koláče, který moje babička vždycky uměla upéct s noblesou. Takový už neokusím nikdy na celém světě. Miluji vesnické prostředí a tak nějak, jak léta plynou, si ani nedokážu představit, že bych se měla přestěhovat do velkoměsta. Vždyť na vesnici ten život plyne úplně jiným tempem. Dokonce i ti z nás, kterým se zalíbil velkoměstský život a naopak si zase nedokážou představit svůj život strávený ve „vidlákově“, si kousek venkova k sobě domů také přinést mohou. Vždyť vesnický nábytek sluší i městským bytům.

 

Vesnický styl sluší!

Populární vesnický styl, je spojením tradic předávaných z generace na generaci, nespoutané přírody a poklidného venkovského života. Harmonické spojení přírodních tónu dřeva spolu s odstíny odrážející širokou barevnou paletu barev, jakou má k dispozici jen příroda. Navzdory skutečnosti, že rustikální styl vždy odkazuje na minulost, stále se vyvíjí kupředu a přizpůsobuje se svým potřebám a zajímavým architektonickým prvkům a technologiím. Vzhled tohoto stylu se hodí pro všechny typy domů, ať už jsou to venkovské domy anebo staré hrady. A jak jsem již zmínila, může skvěle vypadat rovněž v interiéru městského bytu.

Hlavně funkčně a útulně.

Interiéry zařízené v tomto stylu dávají důraz především na funkčnost a přirozenost. Masivní dřevěný nábytek ve spojení s textiliemi a dekoracemi působí velmi útulně a stylově. Z této kombinace vyzařuje klid, pohodlí a touha zavrtat se jen tak do útulného křesla a relaxovat. Použité dekorace, barvy a linie čerpají především z přírody. Květinové motivy, proužky či kostkované motivy na polštářích, textiliích či ubrusech. Bílá barva, písková barva, šedá barva či široká škála dřevitých barev. To vše je odkaz přírody, a je jen na Vás jak si interiér ve vesnickém stylu zařídíte. Rovněž nesmíme zapomínat na květiny i bylinky, které celý interiér přivedou k dokonalosti.

 

Venkovský nábytek s puncem tradice.

Vesnický styl bydlení přímo nabízí k restaurování starého a oprýskaného nábytku. Pokud však vyloženě nepatříte mezi šikovné domácí kutily, či zrovna nemáte k dispozici nábytek po babičce, nabízíme kvalitní rustikální nábytek, se kterým kouzlo venkova bude ožívat v jakémkoliv interiéru. Nechte rovněž zazářit i třeba dávno zapomenuté kusy nábytku jako je třeba dřevěná kredenc, dřevěná truhla, která dobře vypadá i jako stylový konferenční stolek, či toaletní stolek. Výbornou volbou je rovněž police s věšáky na malované hrnečky anebo závěsná vitrína, kde vynikne třeba starý porcelán po babičce. Pro navázání domácí atmosféry nesmíme zapomínat rovněž na dekorace. V prvé řadě by však mělo jít o stylové a funkční prvky jako jsou vázičky, slánky, pepřenky, dřevěné vařečky, proutěné košíčky a koše a jiné dekorace ve vesnickém stylu.

 

 

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód