Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Šedý nábytek, aneb zažijte svých 50 odstínů šedi…

Šedý nábytek, aneb zažijte svých 50 odstínů šedi…

Zdá se Vám šedivá barva nudná, neosobní a připadá Vám spíše všední a nezajímavá? Nemusíme však tomu však nutně být. Vždyť i šedá barva s kombinací s jinou výraznou barvičkou dokonale vynikne a zároveň dokáže podpořit tu barvičku, kterou chcete právě vyzdvihnout. Pojďte se s námi podívat na nábytek v šedé barvě a snad změníte názor. Vždyť i šedý nábytek interiéru velmi sluší!

Paní Martina si u nás zakoupila nábytek z kolekce RUSTICO, konkrétně polici Strom COS17, konferenční stůl MES14, vitrínu VIT13, a TV stolek RTV03. Vše v šedém vosku. Možná i trochu váhala, zda si nábytek v této neutrální barvičce pořídit, ale šla do toho a určitě výsledek stojí za to. Kombinace šedých tonů dala vyniknout pomerančové barvě a stylový ušák tento interiér jen podtrhnul. Gratulujeme.

 

Nádherný jídelní stůlžidle z kolekce VINTAGE v kombinaci s šedým voskem si u nás zakoupila paní Adéla, která byla velmi spokojená. Musíme zde citovat její email:

Jsme naprosto spokojeni, Váš nábytek je dokonalý :). Když přijel řidič, tak začal vykládat nábytek u silnice. Zrovna šla kolem paní a hned se zastavila, že mám úžasné židle a že je chce taky :)

Děkujeme, že se nebojíte jít i do jiných barevných kombinaci, než jen široké oblíbené škále dřevitých tonů. Děkujeme a budeme i nadále doplňovat náš sortiment o nové a nové exempláře.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód