Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Předsíně VINTAGE s patinou pro dokonalou pohodu rodinnou.

Předsíně VINTAGE s patinou pro dokonalou pohodu rodinnou.

Dle knihy z dílny Karla Čapka se vyrobí opravdu ten nejvíce chutný dort z ingrediencí, které jsou nejlepší. Přesněji řečeno: „To se do takového dortu dá všecko, co je k jídlu nejlepší, všecko, co nejraději jíš, a pak je i ten dort nejlepší. Stejně tak chceme dát i svému domovu jen to nejlepší. V interiérech, ve kterých dennodenně trávíme svůj čas, smějeme se, hrajeme si či řešíme každodenní starosti a strasti života si přece zaslouží být krásnými. A předsíně nesmějí být opomíjeny!

Předsíň, i když není svou rozlohou velmi prostorná, přesto je velmi důležitá. Ve svých vstupních prostorách se připravujeme na odchod z domova, převlékáme se, přezouváme a zároveň vítáme i naše návštěvy. Jsou jakousi vizitkou, díky které si každý udělá představu o našem bydlení. Proto by se při zařizování těchto místnosti měl brát zřetel, kromě praktické stránky, také na estetickou stránku a design.

Dnes Vám chceme představit vstupní prostory našich milých klientů, kteří vsadili na stylový design naši kolekce VINTAGE.

Nádherný romantický interiér u našeho klienta Zdeňka, který si u nás objednal nábytek z kolekce VINTAGE, konkrétně komoda VINTAGE COM06, přesíňová stěna VINTAGE GAB01skříň VINTAGE 01 a zrcadlo VINTAGE COS03.

    

Ve vstupních prostorách paní Lenky již nyní věrně slouží předsíňová stěna VINTAGE z masivní borovice s patinovým efektem. Kolekce VINTAGE vyniká svým stylovým provedením, které ji dodávají přírodní vosky s efektem patiny.

 

Vstupní prostory našich domovů by měly vždycky vypadat útulně. Vždyť co jako první spatří naše návštěvy, krom nás hostitelů, když jim otevřeme dveře? Ano je to právě předsíň, která společně s námi jako první uvítá naše hosty. Nádherná předsíňová stěna VINTAGE GAR02 zdobí již nyní vstupní interiéry naši klientky Leony a její rodiny. Tak ať Vám věrně slouží :-).

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód