Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Novinky

PrestaShop

Inspirujte své domovy barvami zimy

Inspirujte své domovy barvami zimy

Zima je velká čarodějka, která na nás působí neobyčejnými dojmy. Zahaluje vše do bílé pokrývky, takže si připadáme jako v pohádce. Příroda je totiž velká umělkyně, která dokáže „vyrobit“ překrásnou scenérii. Líbí se vám toto období v roce? Máme na mysli opravdovou zimu, kde se na všech místech vznášejí sněhové vločky a bílá barva dominuje všude, kam dolehne váš zrak? Tohle vše má na nás blahodárný uklidňující vliv. Všechny stromy a keře jsou v té době nádherné nejen svým majestátným kmenem, ale také je okrašluje hustá sněhová pokrývky.

Celý kraj halí husté závěje. Pouze sluníčko tu a tam ukáže krajině své žlutavé a oranžové odstíny, a veškeré té kráse vládne čistě bílá barva. Nejtypičtějším zabarvením zimy jsou bělostné odstíny, které se jen maličko prolínají s různými přirozenými odstíny přírody. Zima však bývá pro mnohé i nepříjemná, ale většina lidí nalézá k tomuto období, alespoň částečné sympatie. A tehdy je se třeba inspirují i pro svůj interiér. Jestliže jste zrovna vy milovníky přirozených zimních barev a rádi si uchováváte v myslích vzpomínky na tuhle okouzlující atmosféru, pokud jste milovníky čistých barev přírody, a jestliže se s chutí díváte do sněhobílého okolí, rozhodně najdete zalíbení i v interiérech v těchto barvách. Naleznete v nich totiž čistotu a současně hřejivé láskyplné objetí, které jsou nezbytné pro rodinnou idylu. V nynější době je totiž uskutečnitelné téměř cokoliv. Stačí se jen zasnít a představit si svoje přání a tuhy. Poněvadž i ty jdou vykonat. Bílá barva je značkou bezchybnosti. Takový domov nabývá dojmu velikosti a rozlehlosti, protože nádech bílé jej projasňuje, provzdušňuje i opticky zvětšuje. Bílá barva konejší a dodává soulad. Nadto se hodí i do nevelikých či méně rozměrných bytů, kde způsobí dojem velkolepého obydlí. Bílý odstín je jednoduše moderní v každém období a hodí snad na každý typ designu, od venkovského až po moderní. Jestliže vaše okna směřují na sever nebo vám z jakékoliv příčiny nesvítí slunce do oken, může být řešením bílý nábytek. Kromě toho, že projasní tmavé byty, náleží bílá barva do spektra takzvaných neagresivních barev, takže se výborně hodí i do dětských pokojů, kde náleží mezi nejoblíbenější odstíny. Samozřejmě je třeba zmínit i ložnici, které přidá na nezbytné eleganci a ladnosti. Hodně populární je samozřejmě také v jídelnách i v obývacích pokojích či předsíních a pracovnách.

A takový nábytek naleznete i v MASIVNÍM DŘEVĚNÉM NÁBYTKU. Nalezete tu vysoce kvalitní nábytkové řady, které jsou zhotoveny s láskou k přírodě. A spolu s profesionálním provedením, kvalitním kováním a vůní čisté přírody jej máte možnost mít také doma. Na vás však zůstává volba. Nakoukněte tedy k nám a vybírejte. Za připomenutí rozhodně stojí kupříkladu nábytek řady AMÁLKA, SNĚHURKA, MATĚJ, či SWEET HOME z našeho sortimentu. Ale nenechejte se omezovat a vytvořte si s námi svou vlastní představu, která dodá pokoj a pohodu nejen vašemu domu, ale i dalším interiérům.

 

 

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód