Kolekce RUSTICO SLIM

Slevy

Novinky

PrestaShop
Kolekce RUSTICO SLIM

Představujeme Vám nádhernou kolekci dřevěného nábytku Rustico slimV této kolekci najdete komody, lavice, police, zrcadla, kredence, vitríny, skříně a knihovny a díky tomu můžete  stylově vybavit místnosti v celém domě nebo bytě. Díky designu ve stylu provence je tento nábytek ideální i na chaty, kde se tento francouzský styl objevuje čím dál...

Představujeme Vám nádhernou kolekci dřevěného nábytku Rustico slimV této kolekci najdete komody, lavice, police, zrcadla, kredence, vitríny, skříně a knihovny a díky tomu můžete  stylově vybavit místnosti v celém domě nebo bytě. Díky designu ve stylu provence je tento nábytek ideální i na chaty, kde se tento francouzský styl objevuje čím dál častěji. Celá kolekce je vyrobená z kvalitního borovicového masivu, díky čemu Vám nábytek z kolekce Rustico slim poslouží mnoho let. Nádherné detaily jako jsou rustikální kovové úchyty a možnost výběru nevšedních barev u tohoto nábytku mu dávají elegantní a originální vzhled.  Bílé provedení je ideální do prostorů v provence stylu a přírodní odstíny budou slušet prostorům v rustikálním stylu.

Zobrazit

Kolekce RUSTICO SLIM Počet produktů: 36

Podkategorie

 • Komody RUSTICO SLIM

  Komody z kolekce masivního nábytku Rustico slim vynikají svým originálním a jedinečným vzhledem. Díky možnosti výběru barevného provedení se hodí jak do prostoru v provence stylu, tak do rustikálních interiérů, samozřejmě mohou také ozvláštnit i moderní interiéry. U výběru komody nezapomínejte na důležitost použitých materiálů. Komody z kolekce Rustico slim jsou vyrobeny z kvalitního borovicového materiálu a jsou ošetřeny přírodním voskem. Komody z kolekce Rustico slim jsou elegantní, kvalitní a praktické.

 • Lavice, police, stolky a zrcadla RUSTICO SLIM

  Doplňkový nábytek jako lavice, poličky, konferenční stolky a zrcadla jsou nedílnou součástí interiéru a dotváří styl celé místnosti, proto je jejich výběr také důležitý. Kolekce Rustico slim nabízí více stylových možností díky výběru barevného provedení. Snadno tak zkombinujete tento nábytek s ostatním nábytkem. Nábytek je vyroben z kvalitního borovicového materiálu a je ošetřen přírodním voskem.

 • Kredence a vitríny RUSTICO SLIM

  Kredence, příborníky a vitríny byly kdysi hojně využívané a v dnešní době se zase vracejí do módy. Velmi sluší jídelnám, kuchyním a díky tomu, že jsou tyto místnosti dnes často propojeny s obývacím pokojem, můžete je umístit i tam.  Kredence nabízí prostor pro uložení nádobí, kde se na ně nebude prášit a také prosklenou část, kde můžete vystavit porcelán nebo jiné věci. Vitríny mohou sloužit nejenom k uložení porcelánu, suvenýru apod. ale také jako stylové knihovny. Celá kolekce Rustico slim je vyrobená kvalitního z borovicového masivu, díky čemu Vám poslouží mnoho let. Nádherné detaily jako jsou rustikální kovové úchyty a možnost výběru nevšedních barev u tohoto nábytku mu dávají elegantní a originální vzhled.

 • Skříně a knihovny RUSTICO SLIM

  Masivní skříně a knihovny z kolekce nábytku Rustico slim se budou vyjímat v prostorech v rustikálním, venkovském nebo francouzském stylu provence. Přírodní odstíny budou slušet prostorům v rustikálním nebo venkovském stylu. Celá kolekce je vyrobená kvalitního z borovicového masivu, díky čemu Vám nábytek Rustico slim poslouží mnoho let. V naší nabídce najdete skříně policové, s šatní tyčí a kombinované. U skříní je velmi praktický a stylový také úložný prostor v podobě šuplíků s kovovými úchyty.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 36 položek