Kolekce JAKERS

Slevy

Novinky

PrestaShop
Kolekce JAKERS

Stoly a židle z kolekce JAKERS.

Vítejte ve světě, kde na Vás čeká příjemné posezení a stolování s vůní bukového či dubového dřeva. U jídelních stolů a jídelních židlí z kolekce JAKERS strávíte ne jedny příjemné chvíle. Kolekce jídelního nábytku JAKERS nabízí širokou škálu barevných variant a čalounění, tak abyste si doladili interiér k dokonalos...

Stoly a židle z kolekce JAKERS.

Vítejte ve světě, kde na Vás čeká příjemné posezení a stolování s vůní bukového či dubového dřeva. U jídelních stolů a jídelních židlí z kolekce JAKERS strávíte ne jedny příjemné chvíle. Kolekce jídelního nábytku JAKERS nabízí širokou škálu barevných variant a čalounění, tak abyste si doladili interiér k dokonalosti. Ať už si tento nábytek pořídíte do jídelny či kuchyně, či židle k psacímu stolu či do kanceláře či pracovny, vždy Vás přesvědčí o kvalitním zpracování a perfektním designu. A vůně dřeva se ponese celým Vaším interiérem……

Svět jídelního nábytku, se kterým bude Vaše bydlení útulným domovem.

Zobrazit

Kolekce JAKERS Počet produktů: 78

Podkategorie

 • Dubové židle a stoly JAKERS olej

  Dubové stoly a židle olej

  Originální dřevitou kresbu nemůže nábytek z dubového masivního dřeva zapřát, a pokud je navíc ošetřen olejem, se kterým jeho krása ještě více vynikne, bude Váš domov dokonalý. Dubové stoly a židle z kolekce JAKERS olej nabízejí ke kombinaci čtyři barevné odstíny – dub přírodní, dub bianco, dub páleny a dub jantar, které výborně ladí s kolekci DEKORT.

  Nábytek z masivního dubového dřeva je pro svou pevnost a trvanlivost velmi žádaný. Dubový masivní nábytek překvapí zároveň i svou neopakovatelnou kresbou. Dubové dřevo velmi dobře vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání sucha a vlhka.

   

 • Dubové židle a stoly JAKERS lak

  Nábytek z masivního dubového dřeva je pro svou pevnost a trvanlivost velmi žádaný. Dubový masivní nábytek překvapí zároveň i svou neopakovatelnou kresbou. Dubové dřevo velmi dobře vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání sucha a vlhka.

  Kolekce JAKERS představuje dubový masivní nábytek lakovaný, který nabízí širokou škálu barev: dub - přírodní, dub -olše medová, dub-rustikal, dub-sonoma, dub- tmavý ořech, dub-třešeň. Dubové židle nabízí širokou barevnou škálu čalounění, ze kterého si určitě vyberete.

 • Bukové židle a stoly JAKERS lak

  Bukový masivní nábytek si získal Vaši přízeň díky stylovému vzhledu a nádherně kresbě dřeva. Pokud milujete bukový masiv, určitě víte, že bukové dřevo je poměrně těžké a tvrdé a jeho vlastnosti jsou velmi ceněné.

  Nábytek z bukového masivního dřeva z kolekce JAKERS je ošetřen lakem. Nabízíme rovněž volbu barevné kombinace - buk přírodní, buk olše medová, buk rustikal, buk sonoma, buk tmavý ořech a buk třešeň. Pokud si chcete svůj interiér zařídit ve stylu Provence, může se tento nábytek přeměnit do něžné bílé barvy. Bukový nábytek v bílé barvě je za příplatek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 78 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 78 položek