Kolekce BOSTON

Slevy

Novinky

PrestaShop
Kolekce BOSTON

Voskovaný nábytek je dřevěný nábytek, který má blízko k přírodě, a proto ho ocení ti, kteří hledají pro své interiéry ​​bioprodukty. Nábytek je voskovaný pomocí vosku, díky tomu zůstávé hedvábně hladký. Vosk byl používán k ochraně dřeva od starověku a je přírodním materiálem, který pozitivně ovlivňuje jak dřevo, tak naše tělo. Doporučujeme vám, ...

Voskovaný nábytek je dřevěný nábytek, který má blízko k přírodě, a proto ho ocení ti, kteří hledají pro své interiéry ​​bioprodukty. Nábytek je voskovaný pomocí vosku, díky tomu zůstávé hedvábně hladký. Vosk byl používán k ochraně dřeva od starověku a je přírodním materiálem, který pozitivně ovlivňuje jak dřevo, tak naše tělo. Doporučujeme vám, abyste jej koupili, abyste viděli, kolik se může změnit díky komunikaci s přírodou.
Moderní kolekce dřevěného nábytku BOSTON je ceněna pro svou jednoduchost, přirozenou strukturu a příjemný vzhled.
Jednoduchý a stylový nábytek je vyrobený z masivního borovicového dřeva a ošetřen voskem v módní šedé barvě. Jedná se o velmi prostorný a funkční nábytek.
Kolekce BOSTON byla navržena tak, aby sloužila mnoho let a bylo možno ji použít do jakéhokoli interiéru, ať už moderního nebo klasického. 

Zobrazit

Kolekce BOSTON Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek