Kolekce SWEET HOME

Slevy

Novinky

PrestaShop
Kolekce SWEET HOME

Sníte o krásném a unikátním interiéru?

Máme pro vás tip, který Vaše sny splní. Bílý nábytek z kolekce SWEET HOME je perfektním řešením pro vás. Tato kolekce se zrodila z lásky k nábytku a potřebě vytvořit něco, co by bylo unikátní a krásné. Při výrobě nábytku SWEET HOME jsme se inspirovali stylem Provence. Bílý nábytek byl vyroben s nejvyšší kva...

Sníte o krásném a unikátním interiéru?

Máme pro vás tip, který Vaše sny splní. Bílý nábytek z kolekce SWEET HOME je perfektním řešením pro vás. Tato kolekce se zrodila z lásky k nábytku a potřebě vytvořit něco, co by bylo unikátní a krásné. Při výrobě nábytku SWEET HOME jsme se inspirovali stylem Provence. Bílý nábytek byl vyroben s nejvyšší kvalitou a s precizností. Nábytek SWEET HOME je vhodný jak do elegantního, moderního interiéru, tak i do bydlení zařízeného v retro stylu. Bílý nábytek ve stylu Provence je nyní nejmódnější trend v interiérech. V této kolekci najdete úžasné komody Sweet Home, bílé skříně, knihovny Sweet Home, prosklené vitíny z masívu i dřevěné kredence.

Mohlo by Vás zajímat: Kousek Francie na Jižní Moravě, Rustikální nábytek do jídelny SWEET HOME Vyšní Lhoty, i, Vesnický pracovní stůl SWEET HOME Potěhy u Čáslavi.

Zobrazit

Kolekce SWEET HOME Počet produktů: 115

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 115 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 115 položek