Kolekce KLASIK

Slevy

Novinky

PrestaShop
Kolekce KLASIK

Nábytek z masívu Klasik

Propracovaná elegance kolekce Klasik, je výsledkem ušlechtilé borovice, jednoduchý tvar, symetrické tvary a důraz, který je kladen na detaily. Tento nábytek z masívu osloví milovníky klasického stylu a perfektní kvality. Nábytez z borovice Klasik  je vhodný jak do obývacího pokoje a jídelny, v interiérech klasických, ale ...

Nábytek z masívu Klasik

Propracovaná elegance kolekce Klasik, je výsledkem ušlechtilé borovice, jednoduchý tvar, symetrické tvary a důraz, který je kladen na detaily. Tento nábytek z masívu osloví milovníky klasického stylu a perfektní kvality. Nábytez z borovice Klasik  je vhodný jak do obývacího pokoje a jídelny, v interiérech klasických, ale i moderních.

Zobrazit

Kolekce KLASIK Počet produktů: 64

Podkategorie

 • Komody z masivu Klasik

  Komody z masívu Klasik.

  Komody z masivní borovice z kolekce Klasik jsou velmi pevné a stabilní. Komody z masívu Klasik jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice a hlavně jsou ideální jao komody pro děti.

 • Vitríny a knihovny Klasik

  Vitríny z masívu Klasik

  Vítríny z masívu Klasik jsou elegantní velmi propracované masivní vitríny. Dřevěné vitríny Klasik jsou vyrobené z borovice a hodí se nejen jako vitríny do bytu ale i na chalupu. Vitríny Klasik jsou jednodvéřové vitríny i dvoudvéřové vitríny z masívu.

 • Skříně z masivu Klasik

  Skříně z mansívu Klasik

  Skříně z masívu Klasik jsou velmi bytelné a stabilní a to díky zesíleným deskám na vrchní  a spodní straně. Deska skříní Klasik má 25mm. Skříně z masívu Klasik dodáváme jednodvéřové skříně z masívu, dvoudvéřové i jako třídvéřové masivní skříně. Skříně Harmony lze doplnit o nástavce z kolekce Klasik, které vytvoří další prostor pro vaše oblečení. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 64 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 64 položek