Kolekce HARMONY

Slevy

Novinky

PrestaShop
Kolekce HARMONY

Nábytek z masívu Harmony

Propracovaná elegance kolekce Harmony, je výsledkem ušlechtilé borovice, jednoduchý tvar, symetrické tvary a důraz, který je kladen na detaily. Tento nábytek z masívu osloví milovníky klasického stylu a perfektní kvality. Nábytez z borovice Harmony  je vhodný jak do obývacího pokoje a jídelny, v interiérech klasických, a...

Nábytek z masívu Harmony

Propracovaná elegance kolekce Harmony, je výsledkem ušlechtilé borovice, jednoduchý tvar, symetrické tvary a důraz, který je kladen na detaily. Tento nábytek z masívu osloví milovníky klasického stylu a perfektní kvality. Nábytez z borovice Harmony  je vhodný jak do obývacího pokoje a jídelny, v interiérech klasických, ale i moderních.

Zobrazit

Kolekce HARMONY Počet produktů: 65

Podkategorie

 • Komody z masivu Harmony

  Komody z masívu Harmony

  Komody z masivní borovice z kolekce Harmony jsou velmi pevné a stabilní. Komody z masívu Harmony jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice a hlavně jsou ideální jao komody pro děti.

 • Vitríny a knihovny Harmony

  Vitríny z masívu Harmony

  Vítríny z masívu Harmony jsou elegantní velmi propracované masivní vitríny. Dřevěné vitríny Harmony jsou vyrobené z borovice a hodí se nejen jako vitríny do bytu ale i na chalupu. Vitríny Harmony jsou jednodvéřové vitríny i dvoudvéřové vitríny z masívu.

 • Skříně z masivu Harmony

  Skříně z mansívu Harmony

  Skříně z masívu Hramony jsou velmi bytelné a stabilní a to díky zesíleným deskám na vrchní  a spodní straně. Deska skříní Harmony má 25mm. Skříně z masívu Harmony dodáváme jednodvéřové skříně z masívu, dvoudvéřové i jako třídvéřové masivní skříně. Skříně Harmony lze doplnit o nástavce z kolekce Harmony, které vytvoří další prostor pro vaše oblečení. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 65 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 65 položek