Kolekce Nikolas

Slevy

PrestaShop
Kolekce Nikolas

Nábytek Nikolas

tato kolekce představuje širokou škálu nábytku z masívu, který dává domovu příjemnou a útulnou atmosféru. Nábytek Nikolas je vyroben z borovice. Nábytek z kolekce Nikolas nabízí komody, tv stolky, psací stoly, botníky z masívu, skříně, knihovny i postele z masívu. Skříně v kolekci Nikolas nabízíme v různých variantách. Skříně pol...

Nábytek Nikolas

tato kolekce představuje širokou škálu nábytku z masívu, který dává domovu příjemnou a útulnou atmosféru. Nábytek Nikolas je vyroben z borovice. Nábytek z kolekce Nikolas nabízí komody, tv stolky, psací stoly, botníky z masívu, skříně, knihovny i postele z masívu. Skříně v kolekci Nikolas nabízíme v různých variantách. Skříně policové, skříně šatní i skříně kombinované. Do předsíně si z kolekce Nikolas můžete vybrat botníky v různých šířkách i výškách a také skříně s posuvnámi dveřmi, které v malé předsíni jistě oceníte. Vybavit si takto můžete předsíň, ložnici nebo pracovnu. 

Zobrazit

Kolekce Nikolas Počet produktů: 113

Podkategorie

  • Komody Šumava

    Komody Šumava nabízíme v mnoha variantách a to jako komody kombinované i šuplíkové. Komody Šumava jsou vyrobené z borovice a ošetřeny bezbarvým ekologickým lakem. Komoda Šumava je vhodná do dětského pokoje. ložnice nebo do obývacího pokoje jako příborník. Velmi oblíbená je komoda Šumava 50, která je zvláštní svým designem nebo komoda Šumava 36, která vyniká jednoduchou linii.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 113 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 113 položek