Dubový nábytek do obývacího pokoje VIGO 1 je moderní sestava dubového...
Dubový nábytek do obývacího pokoje VIGO 2 je moderní sestava dubového...
Dubový nábytek do obývacího pokoje VIGO 3 je moderní sestava dubového...
Dubový nábytek do obývacího pokoje VIGO 4 je moderní sestava dubového...
Dubový nábytek do obývacího pokoje VIGO 5 je moderní sestava dubového...
Dubový masivní nábytek VIGO 1 je nábytek z masivu, který je vhodný...
Dubový masivní nábytek VIGO 2 je nábytek z masivu, který je vhodný...
Dubový masivní nábytek VIGO 3 je nábytek z masivu, který je vhodný...
Vyhledávána slova
Naši partněři
Barový taburet z masivu MET340-341 je praktický taburet z bukového masívu. Taburet nebo-li štokrli oceníte zejména v menších bytech, kde jej lehce zasunete pod stůl nebo jej použijete jako odkládací stoleček. Nabízíme mnoho taburetů a stoliček, které oceníte v každé domácnosti. Taburet nabízíme ve dvou výškách - nutno vybrat v košíku.
Víceúčelová dětská jídelní židlička se stolečkem v provedení přírodní borovice. V této kombinaci je vhodná při krmení dítěte, které může sedět u klasického stolu.
Dřevěný stoleček MET381 je malým pomocníkem v každé domácnosti. Stoleček je vyroben z borovicového masívu a jelikož je ošetřen bezbarvým lakem, je určen do interiéru domu, chaty nebo chalupy.
Dřevěný taburet MEXICANA je vyroben z borovicového dřeva. Dřevěný taburet MEXICANA je vhodný do jídelny k jídelnímu stolu nebo jen tak na zápraží domu.
Retro taburet COLORADO 16 je masivní TABURET z borovicového dřeva, který je polstrován kvalitní látkou. Retro taburet COLORADO 16 je stylový nábytek, který se hodí nejen do všech jídelen, kuchyní a ložnic. Jeho krása je vyzdvihnutá v kvalitním zpracování a voskové úpravě.
Masivní komoda Mexicana z borovicového dřeva v rustikálním stylu je vyrobena z borovicového dřeva. Masivní komoda Mexicana lze použít jako masivní televizní stolek.
Rustikální stojan na kytku VINTAGE MES10 patina je voňavá štokrle z masivní borovice, která bude tvořit dokonalým designovým prvkem každého intriéru. Rustikální stojan na kytku VINTAGE MES10 patina oceníte jako stojan pro Vaši milovanou květinu či jako barovou židli.
Rustikální stolek neboli stojan na kytku RUSTICO MES15 je voňavý nábytel z masivní borovice, který bude tvořit dokonalým designovým prvkem každého intriéru. Rustikální stolek RUSTICO MES15 oceníte jako stojan pro Vaši milovanou květinu, jako barovou židli či odkládací stolek.
Rustikální stolek VINTAGE MES15 patina je voňavý nábytel z masivní borovice, který bude tvořit dokonalým designovým prvkem každého intriéru. Rustikální stolek VINTAGE MES15 patina oceníte jako stojan pro Vaši milovanou květinu, jako barovou židli či odkládací stolek.
Rustikální taburet VINTAGE SIL21 patina je voňavá štokrle z masivní borovice, která bude tvořit dokonalý pár se stolem, židlemi i s masivní lavicí. Rustikální taburet VINTAGE SIL21 patina vyniká svým přírodním vzhledem a masivním provedením, který zaujme v interiéru jídelny, kuchyně.
Rustikální taburet RUSTICO je dřevěná štokrle z borovicového masivu, která je ošetřena voskem na přírodní bázi. Dřevěný taburet RUSTICO je praktická stolička z masivu, která vás překvapí kvalitním zpracováním a pohodlným sezením.
Stojan na kytku RUSTICO MES10 se šuplíkem je voňavý nábytel z masivní borovice, který bude tvořit dokonalým designovým prvkem každého intriéru. Rustikální stolek RUSTICO MES10 oceníte jako stojan pro Vaši milovanou květinu, jako barovou židli či odkládací stolek.
Stoleček z masivu Troll na kolečkách je malým pomocníkem v každé domácnosti. Stoleček je vhodný k odkládání malých jak v obývacím pokoji tak i v ložnici.
Taburet PROVENCE je masivní štorkle do kuchyně či jídelny, která vyniká praktičností a dokonalým designem inspirovaným francouzským venkovem. Taburet PROVENCE je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen šedomodrou či bílou akrylovou barvou. Sedací část je ošetřena olejovoskem.
Taburet z masivu MET345-8 je kulatý praktický taburet z borovice. Taburet nebo-li štokrli oceníte zejména v měnších bytech, kde jej lehce zasunete pod stůl nebo jej použijete jako odkládací stoleček. Nabízíme mnoho taburetů a stoliček, v různých výškách od 35cm, 45cm, 60cm i 80cm jako barovou židli.